3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من قبلا یک سایت زدم بعدش یک هاست دیگه خریدم و دامنه اولی و روی هاستی که خریدم ست کردم بعد برای هاست اولی یک دامنه خریدم بعدش آدرس سایتو که می زنی باز نمیشه از پشتیبان سایتی که ازش خریدم پرسیدم میگه "ربه دلیل ریدارکت های تو در تو  از سمت اسکریپت سایتتان است" می توانید یک کمک به من بکنید که این ریدارکت های تو در تو چی هست ؟  و چه طور می توانم این مشکل را رفع کنم؟؟؟؟

اگه وقت دارید یک توضیح کامل بدهید..

آدرس سایتم: gp-tahriran.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ودرود خدمت شما

به انجمن وردپرس فارسی خوش امدید.

دوست عزیز خب شما باید دامنه جدیدهم ریدایرکت کنید به هاست قبلیتون پارک دامنه .از ریدایرکت 301استفاده کنید چون در این صورت روی سئو سایتتون هم تاثیر منفی داره.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در بالا هم توضیح دادم که کامل توضیح دهید و دفعه اولی می باشد که دارم سایت می زنم و هیچ یک از حرف هایی که شما زدید را متوجه نمی شوم اگر می شود یکم واضح تر حرف بزنید متشکرم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vahidlb
      سلام و وقت بخیر خدمت مخاطبان عزیز.
      ابتدا خواهش می کنم این لینک رو ملاحظه بفرمایید.
      منظورم بخش "من متقاضی ... انتخاب کنید ...." هست.
      دوستان می تونید چنین افزونه ای و حتی مشابه اینو به من معرفی بفرمایید.. نیاز بسیار مبرم و حیاتی به این منو دارم
      از دوستانی که می تونن زحمت نوشتن و تولید این افزونه رو بکشن هم لطفاً پیام بدن...
      البته سال گذشته یکی از دوستان این کد را به صورت افزونه تولید کردند و الان هم کار می کنه ولی یکسری تغییرات لازم داره و به مراحلش اضافه شده،
      لذا خواهشمندم اگر ممکنه در این خصوص اعلام نظر بفرماییدو اگر پیشنهادی دارید یا افزونه مشابه اینو می شناسید خیلی ازتون ممنون خواهم شد اگر لطف کنید و راهنماییم کنید.
      با احترام و تشکر
    • توسط majidted
      سلام  خسته نباشید بسیار ، به مشکلی خوردم و درخواست کمک هر کسی میتونه کمک کنه ، اینم شمارمه 09300151579 درصورت نیاز تماس بگیرید

مشکل ما اینه که ما وقتی میخوایم داخل فایل htaccess از کد
      RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} !https RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L] استفاده کنیم ، (کدی که اجبار به استفاده از HTTPS ) میکنه این ارور رو میده : the page isn't redirecting properly

اینم فایل htaccess من

خیلی لطف میکنید اگر کمکم کنید ،
      htaccess.txt