رفتن به مطلب

مشکل در جستجوی گوگل

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

سلام.مشکل من اینه لینک پست رو توی گوگل سرج میکنم میاره ولی عنوان کامل لینک رو مینویسم توی جستجو نمیارع از صفحه اول بگیر تا صفحه آخر نگاه میکنم ولی نیست ک نیست.مشکل چیه؟از افزونه Yoast استفاده میکنم و تمامی فیلدهای سئو رو پر میکنم و مطلب سئو خوب میگیره.

۲۰۱۶-۰۶-۲۶ ۱۴.۳۰.۵۴.jpg

۲۰۱۶-۰۶-۲۶ ۱۴.۲۹.۲۷.jpg

۲۰۱۶-۰۶-۲۶ ۱۴.۳۲.۱۶.jpg

لینک به ارسال

چون لینک شما منحصر بفرد هستش طبیعتا میاره

ولی چون عنوانتونو خیلی از سایت های دیگه هم می تونن استفاده کرده باشن که از اعتبار خوبی پیش گوگل برخوردار باشن بالطبع اونارو جلوتر از شما میاره

و اگه شمارو کلا نمیاره  ممکنه سایتتون جدیدالتاسیس باشه

مطلب کپی پیست باشه

و .....

که گوگل اهمیت نداده

ضمنا با یه پلاگین  نمیشه گفت سایتی سئو شده 

سئو یه مبحث گسترده و پیچیده هستش

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

چون لینک شما منحصر بفرد هستش طبیعتا میاره

ولی چون عنوانتونو خیلی از سایت های دیگه هم می تونن استفاده کرده باشن که از اعتبار خوبی پیش گوگل برخوردار باشن بالطبع اونارو جلوتر از شما میاره

و اگه شمارو کلا نمیاره  ممکنه سایتتون جدیدالتاسیس باشه

مطلب کپی پیست باشه

و .....

که گوگل اهمیت نداده

ضمنا با یه پلاگین  نمیشه گفت سایتی سئو شده 

سئو یه مبحث گسترده و پیچیده هستش

سایت حدود به 4 هفته تاسیس شده بخاطره همونه؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، farhadrohi گفته است :

سایت حدود به 4 هفته تاسیس شده بخاطره همونه؟

احتمالا 

وبمستری صبر و حوصله میخواد دوستم

لینک به ارسال

این مشکل من هنوز پا برجاست چکار باید بکنم؟لینک رو سرچ میکنی مطلب میاد ولی کل عنوان رو سرچ میکنی توی گوکل نمیاره.مثلا 9 پیج هست تا آخرین پیج میرم باز سایت من نیست رتبه سایتمم جهانی 2,526,826 هست و توی ایران36,019 .مطالبم هم اختصاصی هست همش.جالب اینه بعضی لینک ها اینجورین.

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، farhadrohi گفته است :

این مشکل من هنوز پا برجاست چکار باید بکنم؟لینک رو سرچ میکنی مطلب میاد ولی کل عنوان رو سرچ میکنی توی گوکل نمیاره.مثلا 9 پیج هست تا آخرین پیج میرم باز سایت من نیست رتبه سایتمم جهانی 2,526,826 هست و توی ایران36,019 .مطالبم هم اختصاصی هست همش.جالب اینه بعضی لینک ها اینجورین.

درود

دوست عزیز رقابت در موضوع سایت شما خیلی زیاده و نباید انتظار داشته باشین گوگل به همین زودی شما رو در نتایج اول نشون بده (به خصوص اینکه سایتتون تازه تاسیسه) اگه می‌خواین سایتتون پیشرفت کنه باید یه برتری نسبت به وبسایت‌های رقیبتون داشته باشید که کاربرا رو به سمت خودتون جذب کنید، کاربرا رو که به سمت خودتون کشیدین گوگل هم میاد دنبالتون ;)

حالا یه حساب دو دوتا چهارتا بکنید ببینید وجه تمایز سایتتون نسبت به بقیه رقبا چیه و روی اونا تمرکز کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...