رفتن به مطلب

کاربری منو در هر برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من تازه سراغ وردپرس اومدم . شاید سوالمخیلی پیش پا افتاده باشه که معذرت میخام .

این منوهای کناری توی وردپرس توی پنل مدیریت اسمشون چیه و چطور میشه برای هر برگه برشون داشت یا گذاشت ؟ این کار توی جوملا براحتی با ماژول ها انجام میشه ولی وردپرس پیچیدس .

عکس رو ضمیمه کردم . 

لطفا بگید در حالت کلی چطور میشه برای هر صفحه سایت ایجادشون کرد ، ویرایش و حذفشون کرد .

خیلی خیلی ممنون

111.JPG

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، rezawpress گفته است :

این منوهای کناری توی وردپرس توی پنل مدیریت اسمشون چیه

سلام خوش اومدی

به اینا سایدبار sidbar میگن و از بخش ابزارک میتونی ببینیشون ولی اگه می خوای برای هر صفحه یه نوع سایدبار داشته باشی باید یا کد نویسی کنی یا افزونه اش رو نصب کنی که متاسفانه اسم افزونه اش رو نمی دونم چون زیاد با این قسمت ها کار نکرده ام

لینک به ارسال

سلام ودرود خدمت شما

به انجمن وردپرس فارسی خوش امدید

دوست عزیز این سایدبار سمت راست که توسط ابزارک های وردپرس پشتیبانی میکند ایجاد شده اند حالا نمیدونم شما چقدر با دایرکتوری وردپرس اشنا هستید،مدیریت سایدبار ها توسط ابزارک ها انجام میشه اصولا حالا نه اینکه تنها ابزارک ها برای سایدبارها هستند،شما برای دسترسی به این بخش باید از داشبورد>>نمایش>>ابزارک ها .

موفق باشید./

لینک به ارسال

عرض احترام

خیلی ممنون

اون موقع چطور میشه برای هر صفحه جداگانه یه سایدبار گذاشت و به گونه ای سایدبارهای قالب رو مدیریت کرد . 

در وردپرس انگار هر سایدباری رو بزاری یا برای همه صفحات هست و یا حداقل چندین صفحه همون ساید بار رو میگیرن

بازم ممنون

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، rezawpress گفته است :

عرض احترام

خیلی ممنون

اون موقع چطور میشه برای هر صفحه جداگانه یه سایدبار گذاشت و به گونه ای سایدبارهای قالب رو مدیریت کرد . 

در وردپرس انگار هر سایدباری رو بزاری یا برای همه صفحات هست و یا حداقل چندین صفحه همون ساید بار رو میگیرن

بازم ممنون

سلام دوست خوب من

بستگی به قابلیت قالب سایتتون داره 

پس به دنبال قالبی باشید که اجازه استفاده چند ساید بار رو بده 

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، bestdata گفته است :

سلام دوست خوب من

بستگی به قابلیت قالب سایتتون داره 

پس به دنبال قالبی باشید که اجازه استفاده چند ساید بار رو بده 

ممنون

من از قالب زیر استفاده میکنم . فک کنم موقیعت های سایذبار زیادی داره که توی مدیریت هم هست .

http://wpnovin.com/glorious

ولی اینکه توی هر صفحه فقط یکیشون باشه و ابزارک برای تک تک صفحات رو خودم انتخاب کنم مشکل من هست .

لطفا راهنمایی .....

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، rezawpress گفته است :

ممنون

من از قالب زیر استفاده میکنم . فک کنم موقیعت های سایذبار زیادی داره که توی مدیریت هم هست .

http://wpnovin.com/glorious

ولی اینکه توی هر صفحه فقط یکیشون باشه و ابزارک برای تک تک صفحات رو خودم انتخاب کنم مشکل من هست .

لطفا راهنمایی .....

خوب ببینید قالب امکان رو داره که بگه ساید بار شماره 1 برای صفحه اصلی سایدبار 2 برای صفحات دسته ساید بار سه برا مطالب و.... 

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، bestdata گفته است :

خوب ببینید قالب امکان رو داره که بگه ساید بار شماره 1 برای صفحه اصلی سایدبار 2 برای صفحات دسته ساید بار سه برا مطالب و.... 

آهان .... متوجه شدم .... :D .... ممنون

حالا یه مشکل دیگه .... ممنون میشم راهنمایی کنید 

الان وقتی ابزارک های یک صفحه مثل فروشگاه رو برمیدارم ، سمت چپ صفحه خالی میشه و چیزای توی صفحه (در این صفحه محصولات) تغییر مکان نمیدن و همون جا سر جاشون میمونن . مثلا بیان وسط صفحه یا اینکه بازتر بشن از هم .

عکسشو گذاشتم .

ممنون

112.JPG

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

برای این کار یک برگه برای صفحه اصلی تنظیم کنید (تنظیمات >>> خواندن ) و توی اون برگه این قابلیت رو بهش بدید که بدون سایدبار باشه .

لینک به ارسال
در در 6/26/2016 at 15:55، محمد حمزه گفته است :

سلام خوش اومدی

در در 6/26/2016 at 16:21، mk-73 گفته است :

سلام ودرود خدمت شما

به انجمن وردپرس فارسی خوش امدید

در 15 ساعت قبل، bestdata گفته است :

سلام دوست خوب من

سلام

ممنون به خاطر راهنمایی جمعی از دوستان ....

به لطف شما بالاخره من مفهوم ابزارک و برگه و ... و همچنین مدیریتشون رو یاد گرفتم .... ممنون:):)

الان همه چیز دزست شد فقط دو تا مشکل دیگه هست :

چطور میشه نام یه برگه خاص رو نشون نداد؟

چطور میشه جای دوستون در تصویر زیر رو عوض کرد ؟ فک کنم جای 1 و 2 باید باهم عوض بشه

بازم ممنون

113.JPG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...