• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
javad abbasi

ادیتور - ویرایشگر متن در بی بی پرس

10 پست در این موضوع قرار دارد

برای من جالب هست که انجمن ساز بی بی پرس در چند پوسته ای که نصب کردم ویرایشگر متن وردپرس در بی بی پرس نیز فعال بود اما در بعضی از پوسته ها ویرایشگر متن وردپرس در بی بی پرس فعال نیست و یک کادر بسیار ساده برای این انجمن ساز دیده می شود.

مثلا شما هر پوسته ای را با نرم افزار Artisteer طراحی کنید ادیتور وردپرس که خیلی هم امکانات داره در بی بی پرس به نمایش درمیاد .

حال سوال من این است که تفاوت به علت وجود کدام کدها هست ؟

یعنی چه کدی را در کجای پوسته قرار بدهیم که ادیتور وردپرس در بی بی پرس هم فعال بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

حتما خود نرم افزار برای این مورد تابعی ایجاد و اضافه میکنه.

شما در فایل post-form برای ادیتور ببینید چه چیزی اضافه میکنه. شاید اونجا باشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

حتما خود نرم افزار برای این مورد تابعی ایجاد و اضافه میکنه.

شما در فایل post-form برای ادیتور ببینید چه چیزی اضافه میکنه. شاید اونجا باشه.

آقا مرتضی چنین فایلی در پوسته وجود نداره. فقط اگر بتوانیم علت و کد را پیدا کنیم مشکل بسیاری از استفاده کنندگان بی بی پرس را برای همیشه حل خواهیم کرد. چون یکی از بزرگترین مشکلات کاربران بی بی پرس همان نبود ادیتور مجهز می باشد.

جالب هست وقتی ادیتور وردپرس به بی بی پرس اضافه میشه دیگه خیلی کارها میشه کرد که تو انجمنهای دیگه چینین امکانی وجود ندارد. منظورم ویرایشگر html هست که راحت کدها را میدی و خروجی می گیری.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته بی بیپرس هست و اون فایل رو نداره؟ اون فایل استاندارد هست. شما یک پوسته برای تست بی بی پرس بسازید و اینجا بزارید تا بررسی کنیم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته بی بیپرس هست و اون فایل رو نداره؟ اون فایل استاندارد هست. شما یک پوسته برای تست بی بی پرس بسازید و اینجا بزارید تا بررسی کنیم.

بی بی پرس به صورت افزونه هست. من یک پوسته که با نرم افزار آرتیستر ساخته شده را اینجا آپلود می کنم. شما وقتی از این پوسته در وردپرس خود استفاده کنید و بی بی پرس را به صورت افزونه نصب کنید می بینید که کادر ویرایش متن بی بی پرس ادیتور وردپرس را به خودش اضافه می کنه. حال نمی دونم در پوسته چه تابع یا کدی هست که این قابلیت را اضافه می کنه.

artisteer.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من صفحه سفید میاد و اصلا پوسته لود نمیشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من صفحه سفید میاد و اصلا پوسته لود نمیشه.

می بخشین آقا مرتضی. درست ذخیره نکرده بودم. این فایل را تست کنید.

artisteer1.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من ادیتور نیومد.

post-1-0-06394200-1355396905_thumb.png

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من ادیتور نیومد.

نمی دونم چرا در وردپرس شما نیومد. من تنظیمات انجمن را برای کاربران مهمان هم آزاد کردم. شما در لینک خودتون می تونید ببینید که اضافه شده هست. نمی دونم شاید افزونه های دیگه تاثیر گذاشته اند.

لینک انجمن

الان در ادیتور تنها ردیف اول ادیتور وردپرس هست. اما من یک انجمن دیگر دارم که در اون ردیف دوم ادیتور وردپرس هم به نمایش درمیاد ! حال خودم هم گیج شدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم از پوسته باشه. چون این ادیتور وردپرس نیست. شبیه ش هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری