رفتن به مطلب

مصرف بسیار زیاد رم وردپرس و ارور Out of memory

پست های پیشنهاد شده

متاسفانه وب سایت من این اواخر با مشکل مصرف زیاد رم مواجه شده و از دسترس خارج شده

این اواخر تعداد بازدید کنندگان و ورودی گوگل بسیار افزایش داشته (بنا به گفته امارگیر وبگدر بیش از ۱۰۰۸٪ افزایش داشته) و پهنای باند و پر شده و امروز هم دیگه با این مشکل مواجه شدم

Fatal error: Out of memory (allocated 249298944) (tried to allocate 80 bytes) in /home/**********/public_html/fa/wp-includes/wp-db.php on line 1780

با شرکت هاستینگ هم صحبت کردم و پاسخ شون این بود

نقل قول

با سلام

مشكل مربوط به نرم افزار مديريت محتواي شما ميباشد
مقدار مموري مورد نياز براي اسكريپت شما بيشتر از مموري است كه به هر اسكريپت اختصاص داده شده است
براي رفع مشكل ميتوانيد در انجمن هاي تخصصي نرم افزار جستجو كنيد

راه حل این مشکل چیه؟

لینک به ارسال

منم این مشکل داشتم

احیانا هاستتون روی میهن وب هاست نیست؟

راه حلش

قبلش از دیتابیست بکاپ بگیر

برو تو phpmyadmin و محتویات تیبل wp-option رو پاک کن و محتویات تیبل  wp-option  یک وردپرس پیش فرض رو جایگذاری کن (بروش ایمپورت)

مثلا در همون تیبل wp-option باید آدرس سایتت رو وارد کنی تا سایتت بالا بیاد

اما باید بعدش تو پنل مدیریت وردپرس باید تنظیمات سایت و افزونه ها رو مجددا وارد کنی

اگه مشکلی پیش اومد هم نگران نباش ... اگه هاست از میهن وب هاست داری تو سی پنل بازگردانی دیتابیس - آخرین تاریخ بکاپ دیتابیست رو ریستور کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...