• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

الان فیدبارنرم پست‌ها رو می‌گذاره خودش.درست؟

پست‌ها که هیچ.

اما آیا میشه من به جز پست‌ها،مطالبی رو اختصاصا برای ایمیل کسانی که عضو فیدبارنر هستند بفرستم؟

یعنی می‌شه تو فید،به جز پست‌ها،مطلب اختصاصی دیگه‌ای هم گذاشت؟

مرسی

مرسی

www.cketab.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال شما فکر کنم به wp ارتباطی نداره.

شما باید دستی همه اونا رو بردارید و به سرویس خبرنامه بفرستید.

کلا به نظر من اگه میخوایید این کارو انجام بدید باید این سرویس گوگل رو رها کنید و از سرویس mailchimp استفاده کنید.

هم میتونید باهاش خبرنامه ارسال کنید هم این که فید شما رو ایمیل میکنه و تا 2000 ایمیل رایگانه. البته 12000 تا ایمیل میتونید ماهانه ارسال کنید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزنه های زیادی برای ارزسال ایمیل به همه کاربران هست چرا می خواهید با فیدبارنر این کار را بکنید؟

مثلا

http://wordpress.org/extend/plugins/mass-email-to-users/

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزنه های زیادی برای ارزسال ایمیل به همه کاربران هست چرا می خواهید با فیدبارنر این کار را بکنید؟

مثلا

http://wordpress.org...email-to-users/

بله حق با شماست.من هم خیلی چرخیدم و گزینه‌های بسیار بسیار خوبی هم پیدا کردم.

اما دلیلم اینه که تا به حال از فیدبارنر استفاده می‌کردم و ۱۳۰ تا سابسکرابر داره.

خواستم طوری باشه که همه‌ش یکی باشه دیگه.هم فید آر اس اس مطالب و هم ایمیل‌های تبلیغاتی و غیره...

حالا .

به هر حال ممنونم.

از همون افزونه‌ها استفاده می‌کنم.

من تو جستجوهام به این چند مورد رسیدم که غول‌های بزرگی هستند،اما wysija رو در نهایت انتخاب کردم.شما کودوم یکی رو پیشنهاد می‌کنید؟

mailpress

newsletter

subscribe2

wpnewsman-newsletters

wysija-newsletters

مرسی مرسی

سوال شما فکر کنم به wp ارتباطی نداره.

شما باید دستی همه اونا رو بردارید و به سرویس خبرنامه بفرستید.

کلا به نظر من اگه میخوایید این کارو انجام بدید باید این سرویس گوگل رو رها کنید و از سرویس mailchimp استفاده کنید.

هم میتونید باهاش خبرنامه ارسال کنید هم این که فید شما رو ایمیل میکنه و تا 2000 ایمیل رایگانه. البته 12000 تا ایمیل میتونید ماهانه ارسال کنید.

بله خب.حق با شماست.

مستقیما مرتبط نیست به وردپرس.

شما افزونه‌ی میل چیمپ رو پیشنهاد می‌دین؟

من تو جستجوهام به این چند مورد رسیدم که غول‌های بزرگی هستند،اما wysija رو در نهایت انتخاب کردم.شما نهایتا کودوم یکی رو پیشنهاد می‌کنید؟

mailpress

newsletter

subscribe2

wpnewsman-newsletters

wysija-newsletters

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم با mailchimp کار کردم و واقعا کارش عالیه.(خوبیش رو میتونید از رتبه آلکساش هم ببینید) البته نمیدونم افزونه داره یانه. فقط کافیه ثبت نام کنید بعدش هم میتونید دستی ایمیل توش وارد کنید و هم یه کد میده میزارید داخل سایدبارتون تا کاربران بیان و عضو خبرنامه بشن.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم با mailchimp کار کردم و واقعا کارش عالیه.(خوبیش رو میتونید از رتبه آلکساش هم ببینید) البته نمیدونم افزونه داره یانه. فقط کافیه ثبت نام کنید بعدش هم میتونید دستی ایمیل توش وارد کنید و هم یه کد میده میزارید داخل سایدبارتون تا کاربران بیان و عضو خبرنامه بشن.

ممنونم از معرفیتون.

وب‌سایت خیلی معرکه‌ایه.

یک دنیا ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

subscribe2 معروف ترین افزونه منطبق با زبان فارسی است به شرط اینکه ما رو تحریم نکرده باشه من جدیدا ازش استفاده نکردم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

subscribe2 معروف ترین افزونه منطبق با زبان فارسی است به شرط اینکه ما رو تحریم نکرده باشه من جدیدا ازش استفاده نکردم

سابسکرایب۲ آیا محدودیت داره؟

من دارم از ویسیجا استفاده می‌کنم و تا دو هزار نفر می‌تونن سابسکرایب بشن. و بعد باید اکانتش رو خریداری کرد.

آیا اون هم همینطوریه؟همه همین‌طورین؟

http://wysija.com/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

subscribe2 افزونه هست و از سرور شما استفاده میکنه. اما سایتی که شما ساتفاده میکنی سرویس هست. با هم فرق دارن.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

subscribe2 افزونه هست و از سرور شما استفاده میکنه. اما سایتی که شما ساتفاده میکنی سرویس هست. با هم فرق دارن.

نه آقا

ویسیجا افزونه هستش

از قضا خیلیم باحاله.

تو قسمت درست کردن خبرنامه‌ها خیلی معرکیه.

www.wysija.com

http://wysija.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سرویس همونطوری که جناب گرانمایه فرمودند ری هاست شما اجرا نمی شه و شما به وسیله iframe بهش متصل می شید البته ایرادی هم نداره بجز اینکه معمولا وقتی کار یک سایت بگیره این سرویس ها دستش رو در حنا می گذارند تا دارنده سایت مجبور به تهیه نسخه پروفشنالش بشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masiha_148
      با سلام خدمت دوستان
      مشکلی بزرگی که خیلی از دوستان باهاشون مواجه هستند انتقال اخبار از سایت های مرجع به سایت خودشون هست...
      دوستان کمک کنند این مشکل برای همیشه حل بشه....
      من افزونه های زیادی رو تست کردم اما مطالبی که آورد معمولا حاوی چند خط خبر از سایت منبع بود  و کل خبر متاسفانه نمیاد....میدونم الان بعضی از دوستان میگم سایت منبع فید ها رو طوری کرده که سورس اصلی خبر نیاد اما من تو چند سایت محلی نگاه کردم که سایت رو برنامه نویسی کردن و با cms کار نکردند ولی اخبار رو از همون سایت که من میخوام تو سایتشون کامل نشون میده...
      لطفا راهنمایی کنید افزونه خوبی رو پیدا کنیم تا همه بتونن راحت ازش استفاده کنند چه بسا پولی هم باشه برام معرفی کنید.
      با تشکر
    • توسط bia2mas
       سلام خسته نباشید
      میخوام داخل فید سایتم تگ <image> رو قرار بدم که عکس اون پستو با اندازه کوجیک نشون بده 
      مثل سایت دیجیاتو:
      https://digiato.com/feed/
      <image>
      <url>https://digiato.com/wp-content/uploads/2016/09/android-nougat-nexus-6p-635x357-w600-600x337.jpg
      </url>
      </image>

هرجایی گشتم بود گزاشتم ولی نتیجه ای که میخواستمو ازش نگرفتم، حتی تو انجمنا خارحپجی گشتم و هیچکدوم عمل نکرد،چون دقیقا میخوام مثل سایت دیجیاتو نمایش بده (بدون استفاده از افزونه)
      ادرس سایتم: Asemoona.com
      اگه هم با هزینه میتونید برام درست کنید بهم بگید هزینش هر چقدر شد میدمتون
      ایدی تلگرامم: @saeedm1997
    • توسط yaali
      با سلام خدمت دوستان
      آیا کدی وجود دارد که متن کامل مطالب به همراه تصاویر رو، در فید سایت در فایرفاکس بیاره؟
      ممنونم
    • توسط shayan
      سلام دوستان
      نمیدونم یه همچین چیزی که میخوام اصلا وجود داره یا خیر
      میخوام یه حلقه یا هرچیز دیگه ای که بشه ازش مثل حلقه های وردپرسی یه سری مشخصات مثل تایتل و کانتنت و .. گرفت و چاپ کرد
      من یه ابزارک تو قالبم طراحی کردم
      میخوام با یه لوپ بهش بگم که بره تو فلان سایت و یا سایت ها و تایتلش و کانتنت رو بگیره و برام چاپ کنه
      نمیخوام از پلاگین یا ربات استفاده کنم چون یکم تو  ui کار به مشکل بر میخورم
      سپاس فراوان