رفتن به مطلب

اضافه کردن دسته های جدید در سایت

پست های پیشنهاد شده

من می خواهم دسته های جدید به سایتم اضافه کنم

از طریق مدیریت ورد پرس این کار را می کنم و سر دسته جدید  مشخص می کنم اما در سایتم چیزی اضافه نمی شود.

البته زیر دسته و یا هردسته که زیرمجموعه دسته های مادر باشد براحتی اضافه می شود. اما دسته های مادر خیر

لطفا راهنمایی کنید . ایا از طریق cpanel باید اقدام کنم ؟؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام تا زمانی که در اون دسته مورد نظرتون مطلبی اضافه نکنید دسته در سایت نمایش داده نمیشه.منظورم اینه که شما وقتی دسته هارو میسازید مثلا وقتی دسته نرم افزار رو در سایت تون اضافه می کنید باید حتما یک مطلب با همین دسته بندی منتشر کنید تا دسته بندی نرم افزار در سایت نمایش داده بشه.اگه میخواید دسته ها بدون مطلب هم نمایش داده بشند می تونید از بخش فهرست ها درست کنید

لینک به ارسال

برای نمایش دسته های خالی این کد رو در function قالبتون قرار بدید (نسخه پشتیبان از فایل فراموش نشه)

add_filter( 'widget_categories_args', 'mrcode_force_empty_cats' );
function mrcode_force_empty_cats($cat_args) {
    $cat_args['hide_empty'] = 0;
    return $cat_args;
}

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسخدهی

الان من این مطلب نوشتم و یک دسته مادر با عنوان دانستنی ها و یک زیر دسته با نام کیف و کفش ایجاد کردم اما در دسته بندی ها سمت راست سایت بازهم نمایش داده نمی شود!!

مشکل کجاست؟

http://www.rooziazno.com/کفش-ها-شخصیت-را-برملا-می-کنند/

لینک به ارسال

این منو رو با چی ساختید؟ منظورم منوی موضوعات هست.... با هر چی که ساختید گویا با کوئری لود نمیکنه نام دسته هارو بلکه به صورت دستی باید اضافه کرد..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...