رفتن به مطلب

مشکل با تنظیمات افزونه W3 Total Cache

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان و بزرگواران وردپرس فارسی .

بنده یک مشکل دارم .. اخرین بروز رسانی افزونه W3 Total Cache  رو نصب کردم و تنظیمات اون رو طبق اموزش سایت ها انجام دادم .

اما مشکل اینه که وقتی پست جدیدی ارسال میشه برای دیگران جز مدیران نشون داده نمیشه ..

مثلا کسی اگر قبلا سایت رو مشاهده کرده باشه واسش کش میشه و وقتی مطلب جدیدی ارسال میشه برای اون شخص سایت هیچ تغییری نمیکنه .

ممنون میشم بگید کجا مشکل دارم یا فایل بهترین  تنظیمات رو بفرستید اینپورت کنم ..

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من نمیفهمم چه سایت پشتیبانی وردپرس هستید که نه پاسخ میدید نه هیچکس بلده :|  جمعش کنید بابا

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، arashshiler گفته است :

من نمیفهمم چه سایت پشتیبانی وردپرس هستید که نه پاسخ میدید نه هیچکس بلده :|  جمعش کنید بابا

دوست عزیز در افزونه گذینه ای وجود دارد که میگه پس از ارسال مطلب کش ها حذف شوند باید اون گذینه را تغییر دهید و نیازی به کش مرورگر ندارد

من الان روی سایت هایم این افزونه را ندارم که بتونم اسم دقیق گذینه اش را بگویم

موفق باشید.

این آموزش هایی که در سایت های ایرانی است مربوط به نسخه های قدیمی این افزونه است

لینک به ارسال
در در 6/29/2016 at 16:07، arashshiler گفته است :

سلام عزیزان و بزرگواران وردپرس فارسی .

بنده یک مشکل دارم .. اخرین بروز رسانی افزونه W3 Total Cache  رو نصب کردم و تنظیمات اون رو طبق اموزش سایت ها انجام دادم .

اما مشکل اینه که وقتی پست جدیدی ارسال میشه برای دیگران جز مدیران نشون داده نمیشه ..

مثلا کسی اگر قبلا سایت رو مشاهده کرده باشه واسش کش میشه و وقتی مطلب جدیدی ارسال میشه برای اون شخص سایت هیچ تغییری نمیکنه .

ممنون میشم بگید کجا مشکل دارم یا فایل بهترین  تنظیمات رو بفرستید اینپورت کنم ..

تو تنظیمات افزونه گزینه ای هستش که میتونیدبرای یوزر های شناخته شده سایت رو کش نکنید. پیشنهاد میکنم از دیگر افزونه های کش استقاده کنید چون تنظیمات total cache بسیار پیشرفته و برای تازه کارها مشکل هست و اگه به درستی تنظیم نشه فایده ای نداره

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، neda411 گفته است :

دوست عزیز در افزونه گذینه ای وجود دارد که میگه پس از ارسال مطلب کش ها حذف شوند باید اون گذینه را تغییر دهید و نیازی به کش مرورگر ندارد

من الان روی سایت هایم این افزونه را ندارم که بتونم اسم دقیق گذینه اش را بگویم

موفق باشید.

این آموزش هایی که در سایت های ایرانی است مربوط به نسخه های قدیمی این افزونه است

همچین گزینه ای وجود ندارد ..

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، AutumnSadness گفته است :

تو تنظیمات افزونه گزینه ای هستش که میتونیدبرای یوزر های شناخته شده سایت رو کش نکنید. پیشنهاد میکنم از دیگر افزونه های کش استقاده کنید چون تنظیمات total cache بسیار پیشرفته و برای تازه کارها مشکل هست و اگه به درستی تنظیم نشه فایده ای نداره

بله فقط قادر است برای کاربرانی که وارد شده اند کش انجام نشود اما کاربران عادی مطالب جدید ارسال شده رو نمی بینند... تازه کار نیستم اما هر بار w3 استفاده کردم نتونستم به نتیجه برسم فقط بخاطر اینکه مطالب جدید رو نشون نمیده

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، arashshiler گفته است :

بله فقط قادر است برای کاربرانی که وارد شده اند کش انجام نشود اما کاربران عادی مطالب جدید ارسال شده رو نمی بینند... تازه کار نیستم اما هر بار w3 استفاده کردم نتونستم به نتیجه برسم فقط بخاطر اینکه مطالب جدید رو نشون نمیده

فک کنم تو تنظیمات گزینه ای باشه که با تیک زدنش بشه بعد از انجام هر تغییری در سایت کش پاک بشه با فعال کردن این گزینه بعد از هر با تغییری که انجام میدید یا پست ارسال میکنید کش پاک میشه و تغییرات جدید قابل مشاهده میشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...