2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشید میشه یه پوسته رایگان که تک صفحه ای که دیگه اسکرول نشه و من برای هر قسمت از سایتم یه لینک بدم و زیرش آخرین مطالبش رو زیرش بیاره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ratinum
      با سلام. بنده یک دسته بندی جدید در سایت ایجاد نمودم که مربوط به محصولات مرتبط با کفشور خطی است و با محصول اصلی سایت که گاتر است متفاوت است. در بخش توضیحات محصول در عنوان به صورت پیش فرض نوشته شده "مشخصات گاتر پیش ساخته" ، چطور می توانم این عنوان را فقط در دسته بندی " کفشور خطی yon.ir/30cnQ  " (لطفا لینک را باز کنید تا متوجه منظور بنده شوید) تغییر دهم، به عنوان مثال بنویسم مشخصات کفشور. لازم به ذکر است میخواهم تغییر مذکور فقط در دسته بندی خاصی ایجاد شود. لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس.
    • توسط MohamamdZarei
      سلام،
      در حال ساخت یک قالب آموزشی هستم. در صفحات دوره، لیست دوره ها رو قرار دادیم که کاربر ( بعد از شرایطی ) بر روی محتوا و درس مورد نظرش کلیک کنه و صفحه به قسمت ویدیوپلیر اسکرول بشه ولینک این درس با لینک قبلی جایگزین بشه ( با js ).
      مشکلمون در حقیقت اینه که اون  "بعد از شرایطی"  رو دقیقا نتونستیم اجرا کنیم. مشکل اینجاست که بعضی از درس های دوره رایگان هستند و همه کاربران ( چه خریدار و چه بازدیدکننده) میتوانند این ویدیو را ببینند. خریدار دوره نیز میتواند همه درس ها را ببیند. برای قرار دادن اطلاعات دروس در صفحه قالب ، از افزونه Advanced Custom Fields و قابلیت Nested Repeaters استفاده شده است. شرط هایی که قرار میدیم همش غلطه
      <ul class="course-accordion"> <?php if( have_rows('chapters') ): ?> <?php while( have_rows('chapters') ): the_row(); ?> <li class="accordion-option opened"> <div class="option-title"><?php the_sub_field('chapter'); ?></div> <div class="option-wrapper"> <ul class="option-items"> <?php if( have_rows('lessons') ): ?> <?php while( have_rows('lessons') ): the_row(); ?> <?php if( have_rows('lesson') ): ?> <?php while( have_rows('lesson') ): the_row(); ?> <li class="option-item"><a><?php if (the_sub_field('Lfree') == "True") { echo '1'; } else { echo '2'; } ?></a> <div class="pull-right"><span class="duration"></span><a href="#"><i class="zmdi zmdi-hc-2x"></i></a> </div> <a href="#"><?php echo the_sub_field('Lname'); ?></a></li> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> </ul> </div> </li> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> </ul> Lfree برای هر درس تعیین شده که برای این قرار گرفته که اگه این درس رایگان بود لینکش قابل دسترسی باشه. مشکل اینجاست وقتی مقدار Lfree برای هر درس رو چاپ می کنیم یه عبارت مشخصه. بعد شرط if میزاریم که اگر مساوی با اون عبارت بود... اما همیشه شرط غلط اجرا میشه. بنظرم باید مربوط به حلقه while و اینجور چیزا باشه
      ممنون از پاسختون
    • توسط Ratinum
      با سلام. وقتی با موبایل سایت را باز می کنم فهرست اصلی بالای سایت باز نمی شود. لطفاً راهنمایی فرمایید. آدرس سایت: www.rkanal.ir
    • توسط Borzou
      سلام
      قالب سایتم  مدرن فایل هست. آدرس سایت:    www.First90day.ir  و از EDD  استفاده میکنم.
      میخوام سایدبار سمت راست در قسمت نوشته ها و قسمت دانلودها موقعی که اسکرول میشه ثابت بمونه. تو قسمت تنظیمات قالب چیزی نبود.  چیکار کنم؟
      ممنون میشم جواب بدید.

• توسط artak
      با سلام درخواست پوسته شبیه این دو سایت دارم لطفا پوسته شبیه این دو مورد اگر هستی راهنمایی کنید:
      https://memari98.com/
      http://memaribana.com/