رفتن به مطلب

فورواد شدن سایتم به یک دامین دیگه

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتم دو سه روزه بدون اینکه من در کدها تغییری داده باشم این مشکل رو داره که وقتی سایت رو باز میکنم بعد از چند ثانیه باز موندن خود به خود به این آدرس ریدایرکت میشه:
http://quickdomainfwd.com/Chat_Groups.cfm?domain=asalbaran.com&fp=r2FxoVdZz%2BVyv7UcbESZGtLqFiij5dRGA%2BYiXuTtOEaYjOnON4ZKSavIja0mVOE3ZNNmtK9bqJzAaSF98Rvh0UJFXPTrZLLabBrhsJjhtbfM0JWbiFg%2F1zV81khkUAU5Q6ITbRm%2FvjtRxNpFa0L%2FWg5xqaIrVJkOiH7g14%2FYBs6em9pMsqLjqEfAUvZ3nTos&klb=2&maxads=0&kld=1042&prvtof=K8XkEDl8eRHc614lcbCzZ6tX6n0RkAaNnBeBlx5l0mAKl2trPjYIDdIf2MRknMg5NlTeMrBWhI3HaQN%2FDvgwb6hDeESwTLswcOtjPdeogr4zHsZNLjTdB9Yl4teOp06ooGPaOOxnUN12Kd74GDSfn6sNKJPOfEgzBmtFHHB1T6c%3D&&&kt=251&&kbc=3459&ki=5624495&ktd=263882790666240&kld=1042&kp=1

یکی بهم گفت جایی در کدهای قالبت دامین asalbaran.com استفاده شده و حالا چون منقضی شده بهت این پیغام رو میده

اما من افزونه String Locator رو نصب کردم و سرچ کردم، هیچ جا کلمه asalbaran ر و پیدا نکرد.

دامین من asalbaran نیستا.

مشکل کجاست؟

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام

خواهشن نشانی سایتتون رو در این جور گزینه ها بنویسید تا ما بتونیم بهتر دیدگاه بدیم.

1. اگر افزونه / قالب نال شده نصب داری فورا از پویایی (فعالی) در بیارش و پاکش کن.

2. اگر نتونستی افزونه یا قالب رو پیدا کنی، توی سورس کدهای HTML خروجی بگرد و ببین این پیوند از چه چیزی سرچشمه می گیره. همیشه از روی نام کلاس یا شناسه و جستجوی اون در اینترنت می شه به افزونه پی برد.

3. اگر دو روش بالا پاسخی نداشت واست، قالبت رو دانلود کن. برنامه FileSeek Pro 5.0.1 رو هم دانلود و نصب کن. نشانی قالب رو بده و گونه پرونده رو هم روی *.* پیکربندی کن و بخشی از نشانی ای که ری دایرکت می شه رو در کوئری بنویس و جستجو کن. احتمال قوی پیدا می کنی دردسر از کجاست.

ویرایش شده توسط DariushGreat
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...