• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
saeed313

ایجاد فهرست آبشاری

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک قالبی دارم فقط میخوام برگه هاش آبشاری(بازشو) بشه کسی میتونه برام درستش کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز اينجا انجمن پشتيباني وردپرس هستش و ما به شما كمك ميكنيم براي حل مشكلات و رسيدن به چيزهايي كه نياز داريد .. نه اينكه درخواست بديد و درجا تحويل بگيريد .. خودتون استارت كار رو بزنيد و دنبالش باشيد ، هر كجا مشكلي بود ميتونيم راهنماييتون كنيم ..

موفق باشيد ../.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز اينجا انجمن پشتيباني وردپرس هستش و ما به شما كمك ميكنيم براي حل مشكلات و رسيدن به چيزهايي كه نياز داريد .. نه اينكه درخواست بديد و درجا تحويل بگيريد .. خودتون استارت كار رو بزنيد و دنبالش باشيد ، هر كجا مشكلي بود ميتونيم راهنماييتون كنيم ..

موفق باشيد ../.

قالب الان داره کار میکنه مشکلی نداره فقط میخوام منوها(برگه ها)آبشاری بشه به نظرم برای شماها که مسلط هستید نباید کار سخت وزمان بری باشه

درضمن به نظر من وقتی کاربری کارش به بن بست میرسه اینجا مطرح میکنه وگرنه شخصا راضی نیستم وقت شما ها را بگیرم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید شما باید در انجمن هم یک جستجو بکنید اگر چیزی پیدا نشد مسلما بهتون کمک میکنیم.

برای مثال این موارد قبلا مطرح شده:

ساخت منو drop down برای دسته بندی ( موضوعات ) با css

نوار آبشاری و اشتراک گذاشتن مطلب؟

اضاف کردن منوی آبشاری به پوسته

عنوان تاپیک اصلاح شد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری