رفتن به مطلب

غیرفعالسازی روش پرداخت

rey

پست های پیشنهاد شده

سلام
وقت بخیر
من یک فروشگاه با ووکامرس ایجاد کردم .

میخوام نحوه ی کار این فروشگاه هم به این صورت باشه که کاربر محصول مورد نظرش رو به سبد خریدش اضافه کنه .بعد همه ی سفارش ها تو پنل ادمین نمایش داده بشن .
بعد ادمین سفارشات رو بررسی کنه و سفارش کاربرها رو براشون با پیک ارسال کنه . ( به صورت دستی )
بعد از این که ارسال کرد و کاربر مبلغ اون محصول رو به صورت حضوری داد ، ادمین از تو بخش سفارشات تعیین کنه ک این خرید تکمیل شده .

حالت عادی ووکامرس به این صورته که کاربر وقتی محصولی رو به سبد خریدش اضافه میکنه ، بعد از انتخاب روش پرداخت و بعد از اون ، پرداخت مبلغ مورد نظر ، محصول میره تو لیست سفارشات .
در حالی که من میخوام بلافاصله بعد از اضافه کردن محصول ، به سبد خرید ، اون محصول به لیست سفارشات اضافه بشه و دست ادمین باشه که تعیین کنه کدوم کاربر پرداختش رو انجام داده و کدوم کاربر انجام نداده .

من یک پلاگین تخفیفات واسه این فروشگاه راه اندازی کردم که نحوه ی کار این پلاگین هم ب این صورته ک چک میکنه اگه ی کاربر خرید دومش باشه ، ی تخفیفی اعمال میکنه ....

قصدم از این که در نهایت ادمین بتونه تعیین کنه ک چ کسی پرداختش رو انجام داده یا نه ، اینه ک این پلاگین بتونه تخفیف رو اعمال کنه .

.

.

.

مثلا من یک محصولی به سبد خریدم اضافه کردم .
ادمین هم از لیست سفارشات ، سفارش من رو دیده .
با پیک اون محصول رو واسه من میفرسته و من مبلغش رو پرداخت میکنم .
بعد ادمین میاد از تو لیست سفارشات ، جلوی سفارش من میزنه که این خرید تکمیل شده .

اگر این اتفاق بیفته ، من خرید دومم رو ک بخوام انجام بدم ، اون پلاگین میفهمه ک واسه این خرید باید اون تخفیف رو اعمال کنه . چون قبلا من ی خرید دیگه انجام دادم .

ممنون میشم اگه بفرمایید چیکار باید بکنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...