رفتن به مطلب

بالا بردن سرعت سایت

mehdi.linus

پست های پیشنهاد شده

سلام به استاتید محترم

من یه سایت وردپرسی دارم با این سایت های آنالیز ، سایت رو چک کردم تو قسمت ترفندهای افزایش سرعت سایت چند تا ارور میده میشه کمک کنید حلش کنم

نکاتی برای نوشتن کدهای Html و افزایش سرعت بارگذاری صفحه 

غلط در وب سایت شما از تعداد زیادی فایل CSS استفاده شده است.

غلط در وب سایت شما از تعداد زیادی فایل جاوا اسکریپت استفاده شده است.

صحیح در وب سایت شما از جدول های تو در تو استفاده نشده است.

غلط وب سایت شما از inline styles استفاده می کند

اینها به چه معنی هست؟
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehdi.linus گفته است :

در وب سایت شما از تعداد زیادی فایل CSS استفاده شده است.

غلط در وب سایت شما از تعداد زیادی فایل جاوا اسکریپت استفاده شده است.

فکر نمیکنم اینها نیازی به توضیح داشته باشه .

غلط وب سایت شما از inline styles استفاده می کند

این یعنی استایل ها درون تگ های html استفاده شده است به عنوان مثال به این صورت :

<div style="display:none">test</div>

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون 

خب این فایل ها وجودشون ضروریه؟ کاری لازم نیست انجام بشه؟ یا اصولا وردپرس به همین شکله؟

استایلها درون کد html هستند روش دیگه ای هم هست آیا

اصلا خودمم نمیدونم منظورش چیه! اصلا این پیام ها مهم و قابل اهمیت و پیگیری هستند؟

لینک به ارسال

من چند تا سایت معتبر دیگه رو هم تو سیستم آنالیز چک کردم ولی همه این ارور رو داشتند

یه ارور دیگه هم میده 

نقل قول

ابزار گوگل آنالیتیکس بر روی سایت نصب نشده است 

تو صفحه گوگل انالیتیکس هم رفتم ولی ارور 403 میده راهی هست که از این ابزار توی وبسایتم استفاده کنم؟ 

نقل قول

Your client does not have permission to get URL/analytics/web/ from this server.

اگه گوگل این سرویس برای ایرانی ها غیر فعال کرده چطوریه که بعضی سایتها میتونن استفاده کنن؟

ویرایش شده توسط mehdi.linus
لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، mehdi.linus گفته است :

اگه گوگل این سرویس برای ایرانی ها غیر فعال کرده چطوریه که بعضی سایتها میتونن استفاده کنن؟

با آی پی، غیر از  ای پی ایران وارد اکانت گوگل تون بشید و ضمنا هاست سایتتون هم نباید روی هاست های ایران میزبانی بشه در این حالت میتونید از گوگل آنالیز استفاده کنید

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون 

خب این فایل ها وجودشون ضروریه؟ کاری لازم نیست انجام بشه؟ یا اصولا وردپرس به همین شکله؟

اصلا خودمم نمیدونم منظورش چیه! اصلا این پیام ها مهم و قابل اهمیت و پیگیری هستند؟

تعداد فایلهای css و js بستگی به تعداد افزونه ها و همینطور قالب شما داره . پیشنهاد میشه از افزونه های کش برای افزایش سرعت سایتتون  استفاده کنید.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mehdi.linus گفته است :

ممنون از پاسختون 

خب مسلما هر کدوم از کد های جاوا اسکریپت و css بخش های مختلف سایت رو دارن اجرا میکنن ، پس مهمه !

برای اینکه استایل هارو از حالت اینلاین به حالت اتچمنت ببرید کافیه یه فایل با پسوند css به بسازیدو کد های درون تگ <style> رو داخل اون بزارید و به این شکل فراخونی کنید

<link href="" rel="stylesheet" type="text/css">

اهمیت دادن و پیگیری این مباحث باعث تقویت بهینه بودن سایتتون و کاهش سرعت لود خواهد شد.

لینک به ارسال

درود ، 

گفتنی ها را دوستان فرمودند ، بررسی کنید شاید واقعا مقدار بیش از حد نیاز فایل سی اس اس و جاوا اسکریپت روی سایت شما موجود باشد. مثلا افزونه های غیر ضروری و غیرفعال ، یا پوسته غیر استاندارد و غیر حرفه ای و ...

در مورد این سایت های بررسی هم ، بعضی وقت ها نباید خیلی حساس شد زیرا حتی گاهی اوقات برای بهترین طراحی ها نیز اشکال تراشی می کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...