رفتن به مطلب

كيفيت در وردپرس 3.6

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزيزم....

همونطور كه مطلع هستيد نسخه جديد منتشر شد و خلاصه ما هم اپديت كرديم و مساله اي نظر منو به خودش جلب كرد:

ظریف و با جزییات بسیار

پیشخوان وردپرس حالا روی نمایشگرهای با وضوح بالا هم‌چون آیپد، کیندل فایر اچ‌دی، نکسوس ۱۰ و مک‌بوک‌پرو رتینا، بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد. نمادها و دیگر موارد استفاده شده در پیشخوان و بخش مدیریت هم‌اکنون مملو از پیکسل و جزئیات هستند.

---

منظور از خط بالا چيه؟ يعني قبل اين اگر وردپرس رو مثلا توي اي پد و يا وسيله اي كه كيفيت پيكسل و تصوير بيشتر داشت و نگاه ميكرديم مشكل بر ميخورد؟؟؟ دقيقا مساله چيه؟؟

چند تا سوال دارم از نسخه جديد فعلا به اين رسيدگي كنيم...

لینک به ارسال

دوستانی که تست کردن بهتر میتونن جواب بدن. چون روی دستگاه های دیگه من چیز خاصی ندیدم!

لینک به ارسال

توی پنل که تا 3.5 میاد ولی خود سایتش برای تست همیشه آخرین نسخه رو میزاره.

لینک به ارسال

ولي دوستان توي پنل من نسخه 3.6 رو با ترجمه فارسي اورده بود من اپديت كردماااا! يعني نبايد ميكردم؟؟؟ شما از وردپرس 3.6-alpha استفاده می‌کنید.

الان هم اينو نوشته منظورش چيه:

شما از نگارش مخصوص توسعه‌دهندگان استفاده می‌کنید. شما می‌توانید به آخرین نگارش شبانه (مخصوص توسعه‌دهندگان) به‌صورت خودکار ارتقا دهید یا به‌صورت دستی آن‌را دریافت کرده و نصب نمایید:

/

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

شما نسخه بتا رو نصب کردید و در حال اسفاده هستید. نسخه شبانه هم اخرین آپدیت روزانه هر توزیع هست.

لینک به ارسال

سلام

من هم از توی سایت وردپرس فارسی نسخه 3.5 رو دانلود و بروزرسانی کردم ولی پایینش ورژنشو نوشته 3.6

مشکلی که دارم توی گذاشتن گالریه

همه چیز خوبه و راحت گالری رو میزاری توی نوشته ولی بعدا تو نوشته گالری رو نمایش نمیده

ممنون میشم راهکار رو بگین

لینک به ارسال

شما نسخه بتا رو نصب کردید و در حال اسفاده هستید. نسخه شبانه هم اخرین آپدیت روزانه هر توزیع هست.

خب موقع اپديت اين رو ننوشته بود !!! الان توصيه چيه؟ نسخه شبانه و يا هميني كه هست؟؟

لینک به ارسال

سلام

من هم از توی سایت وردپرس فارسی نسخه 3.5 رو دانلود و بروزرسانی کردم ولی پایینش ورژنشو نوشته 3.6

مشکلی که دارم توی گذاشتن گالریه

همه چیز خوبه و راحت گالری رو میزاری توی نوشته ولی بعدا تو نوشته گالری رو نمایش نمیده

ممنون میشم راهکار رو بگین

نسخه جدید وردپرس 3.5 منتشر شد

خب موقع اپديت اين رو ننوشته بود !!! الان توصيه چيه؟ نسخه شبانه و يا هميني كه هست؟؟

اگر مشکلی ندارد همین رو کار کنید.

لینک به ارسال

متشكرم ، نه من مشكلي ندارم چون نميدونم تفاوت الفا و شبانه چيه اينطوري گفتم اخه وردپرس يه نسخه بود اين چيه ديگه اضافه شده!!!

بگذريم ،

اقا مرتضي يه مشكل دارم و اون اينه كه وقتي ميايم توي اديتور تايپ كنيم فونتش Tahoma نيست ، يادمه يه جا خوندم اقاي گناهكار تو انجمن وردپرس گفته بود كه بريد يه فايل Css رو بهش اشاره كرده بود و يه خط خاص كه فونتش رو تغير بديد كه اين كارو كرديم درست شد يادمه نسخه هاي ابتدايي 3 بود اين مشكل رو داشت... حالا الان من فراموش كردمش ، كدوم فايل داره به اديتور و فونتش اشاره ميكنه برم درستش كنم؟ متشكرم

لینک به ارسال

این رو به فایل فانکشن پوسته اضافه کنید:

add_action( 'admin_head-post.php', 'devpress_fix_html_editor_font' );
add_action( 'admin_head-post-new.php', 'devpress_fix_html_editor_font' );

function devpress_fix_html_editor_font() { ?>
<style type="text/css">#editorcontainer #content, #wp_mce_fullscreen { font-family: Tahoma; }</style>
<?php }

البته بهتره سوال و مشکلات در تاپیک زیر ادامه پیدا کنه.

نسخه جدید وردپرس 3.5 منتشر شد

لینک به ارسال

اقا مرتضي اگر امكانش هست اسم اون فايل Css رو بگيد من برم ويرايش كنم بهتره! دوست ندارم براي اين كار برم فانگشن رو بهم بريزم! چون به قدري بخاطر متاتگ ها و متاباكس ها و خلاصه چيزاي ديگه اين فايل رو شلوغ كردم كه نيم ساعت بايد اسكرول بدم بهش تا برسه وسطاش!! اگر برم استايلش رو ويرايش كنم بهتره متشكرم

چشم حتما...

لینک به ارسال

در فایل wp-admin-rtl.css کد زر رو قرار بدید:

#editorcontainer #content, #wp_mce_fullscreen { font-family: Tahoma; }

لینک به ارسال

اقا مرتضي منصرف شدم :D

اون كدي كه داديد براي فانگشن ، قرارش دادم مشكل بوجود اورد و يه تغير دادمش باز هيچ اتفاقي نيوفتاد! اگر امكان داره تست كنيد خودتون!

لینک به ارسال

خب با اجازه اقا مرتضي ، من دوباره خلاقيتم كارداد دستم و درستش كردم :)

اولين اموزش من تو انجمن : اموزش حل مشكل فونت در نسخه جديد

دوستاني كه مشكل دارن به لينك فوق برن و اموزش رو دنبال كنن 100 درصد تست شده توسط خودم و كار ميكنه...

لاااااااايك :دي

.

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

از این روش استفاده کنید

فایل زیر رو باز کنید

http://yoursite.ir/w...eme/content.css

خط 45 , کلس body

font-family: Georgia,"Times New Roman","Bitstream Charter",Times,serif;

جایگزین کنید با :

font-family: tahoma;

پیروز باشید

ویرایش شده توسط AdminWeb
لینک به ارسال

دوست گلم فكر كنم شما پست قبلي من رو مطالعه نكرديد و همچنين ادرس لينك اموزشي رو :)

در كل متشكر...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...