رفتن به مطلب

نصب و راه اندازی سایت بر روی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید ؛من الان در حال خدمت به ارتش هستم ؛دوستان من میخوام یک سایت برای گروه مهندسی طراحی کنم حالا از این نظر مشکل ندارم ؛از این نظر که من میخوام یک سایت وردپرس بر روی شبکه اینترانت نصب کنم و راه اندازی کنم آیا امکانش هست وچگونه ممنون میشم دوستان کامل توضیحی بهم بدن....

لینک به ارسال

اگر اشتباه متوجه نشده باشم ، سوالتون که خیلی کلی و سطحیه !!!
شما الان دنبال آموزش وردپرس هستید؟

اگر بله که با یه جستجوی ناقابل هم تو انجمن خودمون و هم تو گوگل با دریایی از آموزش مواجه میشی :rolleyes:

لینک به ارسال

برای اینکه روی شبکه اینترانت باشه شما باید یک سرور داخل ایران خریداری کنید و سپس وردپرس رو روش نصب کنید برای نصب وردپرس بر روی هاست هم سرچ در گوگل کلی سایت و فیلم آموزشی براتون میاره

موفق باشید

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

برای اینکه روی شبکه اینترانت باشه شما باید یک سرور داخل ایران خریداری کنید و سپس وردپرس رو روش نصب کنید برای نصب وردپرس بر روی هاست هم سرچ در گوگل کلی سایت و فیلم آموزشی براتون میاره

موفق باشید

اقا جواد بله من میخوام یک سایت وردپرسی بر روی شبکه اینترانت راه اندازی کنم ،خب کدام سرور داخل ایران را پیشنهاد میکنید،حالا چه تفاوتی داره نصب و راه اندازی یک سایت ورد پرسی بر روی سرور های جهانی با یک سرور داخل ایران یا شبکه اینترانت ؟؟.

ویرایش شده توسط mk-73
لینک به ارسال

تفاوتش مشخصه اولا سرورهای ایران سرعتش خیلی بالاتر از سرورهای خارج هستش به دلیل اینکه از داخل ایران به سرورهای ایران دسترسی سریع تر انجام میشه تا سرورهای خارج دوما هزینش هم از سرورهای خارج بیشتر هستش

اگه خیلی اصرار دارید از سرورهای داخل استفاده کنید می تونید به سایت های هاستینگ معتبر ایران مثل پارس پک-هاست ایران-میهن وب هاست-نت افراز و ... مراجعه کنید

لینک به ارسال

خب منبعی سراغ دارید بهم معرفی کنید من چگونه یک وب سرور راه اندازی کنم در شبکه اینترانت واطاعاتی در این باره کسب کنم،ممنون؟بعد در این وب سرور چگونه دامین مشخص میشه؟

لینک به ارسال

سلام
برای دسترسی به سایت از شبکه اینترانت فقط کافیه وردپرسو روی یکی از هاستهای اشتراکی داخل ایران نصب کنید که میتونید هاست اشتراکی داخل ایرانو از شرکتهایی که آقا جواد نام بردن بسته به قیمت اونها خریداری کنید و نیازی به راه اندازی وب سرور هم ندارید.

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۴/۱۴ ه‍.ش. at 17:52، hamidwi گفته است :

سلام
برای دسترسی به سایت از شبکه اینترانت فقط کافیه وردپرسو روی یکی از هاستهای اشتراکی داخل ایران نصب کنید که میتونید هاست اشتراکی داخل ایرانو از شرکتهایی که آقا جواد نام بردن بسته به قیمت اونها خریداری کنید و نیازی به راه اندازی وب سرور هم ندارید.

خب ممنون دوست عزیز توضیحی دراین رابطه بیشتر بهم میدهید من گام اول را از کجا شروع کنم؟.وچگونه؟.

لینک به ارسال

فقط کافیه جستجو کنید آموزش نصب وردپرس و وردپرسو طبق آموزش در هاست داخل ایرانی که خرید کردید نصب کنید و اگر مشکلی داشتید اینجا مطرح کنید راهنمایی میشید

لینک به ارسال
در در 7/4/2016 at 17:52، hamidwi گفته است :

سلام

من هم کاملا با شما موافق هستم

به غیر از شرکت هایی که آقا جواد معرفی کردن شرکت های دیگه ای هم هستن پرسو جو میکنم میگم بهتون

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...