رفتن به مطلب

کد گذاری قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

مستقیم میرم سراغ اصل مطلب

من یک قالب وردپرس دارم که برای اون قابلیت فعال سازی ایجاد کردم.به صورتی که کد هایی برای این منظور توی فانکشن قالب قرار گرفته .برای جلوگیری از برداشتن لایسنس قالب باید فایل فانکشن کد بشه ... ولی از یه طرفی هم این کار ممکنه باعث اختلال در قالب بشه.با یکی از دوستان که صحبت کردم گفتند بهتره دو تا فایل فانکشن برای قالبتون درست کنید و توی فایل فانکشن جدید کد های لایسنس و چند کلاس از فانکشن اصلی رو بذارید و اون رو کد کنید تا اگه کسی فایل رو حذف کرد قالب به درستی بالا نیاد...

حالا 2 تا سوال : 

1. کسی میدونه چطور من میتونم فایل فانکشن دوم رو برای قالبم ایجاد کنم؟ 

2.من برای قالبم 2 تا فایل دارم که باید با نرم افزار هایی مثل ioncube , zend , source gardian و ... اون ها رو کد کنم...از اونجایی که لایسنس این نرم افزار ها خیلی گرون هست و من نیازی بهشون ندارم آیا کسی توی این انجامن هست که یکی از این نرم افزار ها رو با لایسنس اصلی داشته باشه و فایل های من رو انکد کنه؟...هزینشم هر چقدر باشه میدم..ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...