رفتن به مطلب

بروز مشکل در زمان آپدیت وردپرس به نسخه 3.5

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

نیاز به کمک فوری دارم! لطفا!

در حین آپدیت وردپرس به نسخه 3.5 بودم که در حین آپدیت شدن در مرحله بارگذاری وردپرس ثابت شد و دیگه کاری انجام نداد. صفحه رو رفرش کردم اما فایده نداشت و الان که میخوام به سایت یا محیط وردپرس برم یک صفحه سفید خالی میاره. خواهشا هرکس میدونه کمکم کنه! اطلاعاتم چی میشه؟؟؟

اینم آدرس سایت:

http://www.iranvermicompost.com

لینک به ارسال

سلام دوستان.

نیاز به کمک فوری دارم! لطفا!

در حین آپدیت وردپرس به نسخه 3.5 بودم که در حین آپدیت شدن در مرحله بارگذاری وردپرس ثابت شد و دیگه کاری انجام نداد. صفحه رو رفرش کردم اما فایده نداشت و الان که میخوام به سایت یا محیط وردپرس برم یک صفحه سفید خالی میاره. خواهشا هرکس میدونه کمکم کنه! اطلاعاتم چی میشه؟؟؟

اینم آدرس سایت:

http://www.iranvermicompost.com

صدبار گفتند و گفتیم که تا نسخه جدید میبینید سریع بروزرسانی نکنید و همیشه منتظر بمونید .

عوضش این براتون تجربه شد . مشکل شما هم چیز خیلی خاصی نیست فقط باید یه سری پوشه های وردپرس رو دوباره اوکی کنید که خب دوستان حرفه ای تر بهتر هستش شمارو راهنمایی کنند .

لینک به ارسال

سایت بررسی شد هیچ مشکلی نداره کش مرورگر خودتون رو پاک کنید

لینک به ارسال

دست همه دوستان که کمک کردن درد نکنه. مشکل اساسی بود اما حل کردم :)

اما این مشکل باعث شد تا به جمع شما اضافه بشم :)

خب خداروشکر .

خوشحالیم که در کنارهم باشیم و از تجریبات هم استفاده کنیم .

چون تازه ثبت نام کردید بنده یه خواهش ازتون دارم که قبل از ایجاد تاپیک حتما یه جستجویی در تالار بکنید :blink:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...