5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطور می‌تونم کاری کنم که اسلایدر این پوسته اتوماتیک عوض بشه.

مثلا هر ۵ ثانیه

ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید

توی این آدرس:

www.shop.cketab.com

تم مال وب‌سایت محترم دی بی اس تم هستش.

مرسی

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب

توی فایل custom.js تویه پوشه js

متن زیر رو :

jQuery('#proslide').bxSlider();

تغییر بدید به :

jQuery('#proslide').bxSlider({ auto: true });

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آقا

یک دنیا مرسی

به گمونم شما مدیر دی بی اس تم باشید.

---

تشکر برای قالب‌هایی که تو اون وب‌سایت به رایگان گذاشتید کافی نیست!

----

شرمنده.

فقط اگر بشه تایمش خودم انتخاب کنم خیلی عالی میشه.

الان دو ثانیه‌سو خیلی زوده.

اگر بشه ۴ یا ۳ ثانیه خوب می‌شه.

البته اگر کاری نداره و مثل همین یک تیکه کد هستش.و الا هم که هیچ

تا همین‌جا هم بسیار تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میشه عزیز . بله خودم هستم

برای این کار کدی که بهتون دادم رو تغییر بدید به :

jQuery('#proslide').bxSlider({ auto: true, pause: 4000 });

عدد 4 هم ثانیه هستش میتونید مه جوره تغییر بدید

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میشه عزیز . بله خودم هستم

برای این کار کدی که بهتون دادم رو تغییر بدید به :

jQuery('#proslide').bxSlider({ auto: true, pause: 4000 });

عدد 4 هم ثانیه هستش میتونید مه جوره تغییر بدید

دست گلتون درد نکنه

همه چیزی که می‌خواستم درست شد

:)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iman313
      سلام دوستان عزیز میخواستم یه راهنمایی بهم بدید درمورد استفاده از پوسته اختصاصی یا تجاری و تجربیاتی که دارین رو با من و دیگر کاربران به اشتراک بزارین . 
      میخوایم یه ui/ux خیلی خوب  برای سایتم داشته باشیم پیشنهاد شما چیه ؟      (برای سایت یک وبسایت آموزشی بیشتر نیاز دارم )
      - استفاده از پوسته های تجاری مثل enfold ...  
      - استفاده از پوسته تجاری اما تغیراتی که خودمون میخوایم رو درونش اعمال کنیم با کدنویسی شخصی و ... 
      - از صفر یه پوسته اختصاصی خومون کدش  رو بزنیم یا بدیم یه شرکت طراحی سایت تا کدشو بزنه 
      مرسی از وقتی که میزارید 
    • توسط unid_user
      درود
      من در یک وب سایت به یک اسلایدر خیلی عجیب برخورد کردم. کدهاش بصورت زیر هستن. چطور میشه این مدل اسلایدر رو داینامیک کرد؟
      <div class="slider"> <div class="fluid_container"> <div class="camera_wrap camera_azure_skin" id="camera_wrap_1" style="margin-bottom:15px"> <div data-thumb="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/thumbnails/slider-1.jpg" data-src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/slider-4.jpg"> </div> <div data-thumb="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/thumbnails/slider-2.jpg" data-src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/slider-3.jpg"> </div> <div data-thumb="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/thumbnails/slider-1.jpg" data-src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/slider-1.jpg"> </div> <div data-thumb="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/thumbnails/slider-2.jpg" data-src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/slider-2.jpg"> </div> </div> </div> <div class="clear"></div> </div>  
    • توسط TheRealDeal
      سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران فروم
      بنده به تازگی از سایت خودم بک آپ گرفتم و آن را به هاست جدید منتقل نمودم
      بعد از انجام این کار با مشکلی مواجه شدم که در صفحه اصلی سایت و هنگام ایجاد تغییرات از طریق Edit with page builder نمی توانم آن تغییرات را Save & close کنم و فقط گزینه Save برای من کار می کند اما نمی توانم تغییرات را Publish کنم...
      بک آپ گرفتن (ساپورت هاست قبلی)  و انتقال بک آپ به هاست جدید (ساپورت هاست جدید) توسط خود ساپورت هر هاستینگ به صورت جدا انجام شده و نمی دانم کدام یک در انجام اینکار اشتباه کرده اند و یا مشکل از کجاست 
      ممنون میشم راهنمایی کنید | پیشاپیش عید نوروز هم بر شما مبارک

• توسط sbwebitik
      سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان
      من میخوام برای یکی از مشتریان خودم یه یه سایت طراحی کنم و مشتری من دو نمونه سایت داده و میگه یه همچین ساتی میخواد
      اینم لینک سایتا :
      https://sarayar.com
      www.shab.ir
      آیا قالب وردپرسی وجود داره که شبیه اینا باشه یعنی کار اینا رو اجام بده ... در کل میخواد که یه سیستم آگهی و رزواسیون باشه که بشه امکان قرار گیری پکیج برای آگهی رو هم داشته باشه....
      ممنون میشم یه راهنمایی بکنید
      با تشکر
    • توسط j1989m
      سلام 

یه اسلایدر ریسپانسیو و تاچ میخوام که عناصر داخل هریک از اسلایدها با انیمیشن ظاهر و ناپدید بشن 
      (شبیه اسلایدر این سایت : https://payment24.ir/ ولی خب این تاچ نیست و با بوت استرپه) 

ببینید مثلا اسلایدر زیر رو با owl carousel ساختم و میخوام با نمایش اسلایدها title و description با انیمیشن دلخواه خودم نمایش و ناپدید بشن: 

https://codepen.io/j1989mah/pen/VzoOmY 

با رویدادهای owl carousel میشه اینکارو کرد؟ کسی با ایونت های کاروسل کار کرده؟ 
      https:/owlcarousel2.github.ioOwlCarousel2docs/api-events.html