رفتن به مطلب

این سایت از چه چیزی استفاده کرده

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

لطفا این صفحه رو نگاه کنید:

http://www.hamyarit.com/6189/cpu-cache-and-it-performance/

وقتی که به پایین اسکرول می‌کنیم تقریبا به انتهای مطلب که می‌رسیم یه دایره‌‌ای در پایین سمت چپ صفحه ظاهر میشه و یه مطلب مرتبط رو به کاربر نشون میده هرچی هم پایین میریم این دایره همینجوری سرجاش میمونه ولی اگه دوباره بیایم بالا مخفی میشه، در صفحه‌های کوچیک مثل موبایل و تبلت این دایره به یه نوار تبدیل میشه و میچسبه پایین صفحه.

اسکرین‌شاتش رو در پیوست واستون گذاشتم.

می‌خواستم ببینم اینا چجوری این‌کار رو کردن پلاگینه یا کده؟

ممنون

Screenshot (2).png

Screenshot (3).png

لینک به ارسال

سلام ودرود خدمت شما

به انجمن وردپرس فارسی خوش امدید

نه دوست عزیز شما به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید وافزونه ای هم نیست،این دوست در این سایتش اومده یک دایره ای را با استایل مربوطه به خودش را طراحی کرده وبعد با کدهای جاوا اسکریپت اومده حالت نمایش ومخفیش را کار کرده،دقیقا مانند دکمه ی بالا برسایت می باشه ولی با این تفاوت که در اینجا یک لینک گذاشته...شما کدنویسی طراحی این دایره را بلدهستید یا راهنمایتون کنم دقیقا میخواهید مانند همین بشه...

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، mk-73 گفته است :

سلام ودرود خدمت شما

به انجمن وردپرس فارسی خوش امدید

نه دوست عزیز شما به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید وافزونه ای هم نیست،این دوست در این سایتش اومده یک دایره ای را با استایل مربوطه به خودش را طراحی کرده وبعد با کدهای جاوا اسکریپت اومده حالت نمایش ومخفیش را کار کرده،دقیقا مانند دکمه ی بالا برسایت می باشه ولی با این تفاوت که در اینجا یک لینک گذاشته...شما کدنویسی طراحی این دایره را بلدهستید یا راهنمایتون کنم دقیقا میخواهید مانند همین بشه...

سلام

ممنون از راهنماییتون، حالا متوجه شدم، واسم عجیبه که چطور به فکر خودم نرسید!

سعی میکنم خودم درستش کنم، هرجا به مشکل خوردم ازتون راهنمایی می‌گیرم.

متشکرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...