رفتن به مطلب

تنظیم دامنه بدون www یا با www

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید.

من میخواستم در گوگل وبسمتر قسمت Preferred domain دامنه رو تظیم کنم که با www باشه یا بدون www.

اما چندتا مشکل دارم. اول اینکه دامنه رو در گوگل چک کردم در هر دوحالت site:sitename.ir و site:www.sitename.ir ایندکس هاش برابرن. تقریبا 10000

مشکل دوم: اگه بخوام دامنه روی www بزارم چه اشکالاتی ممکنه پیش بیاد؟ نظر شما چیه؟

لینک به ارسال
در در 7/10/2016 at 01:27، modlebas گفته است :

خسته نباشید.

من میخواستم در گوگل وبسمتر قسمت Preferred domain دامنه رو تظیم کنم که با www باشه یا بدون www.

اما چندتا مشکل دارم. اول اینکه دامنه رو در گوگل چک کردم در هر دوحالت site:sitename.ir و site:www.sitename.ir ایندکس هاش برابرن. تقریبا 10000

مشکل دوم: اگه بخوام دامنه روی www بزارم چه اشکالاتی ممکنه پیش بیاد؟ نظر شما چیه؟

از نظر سئو پیشنهاد میشه از یکدوم از این دو فرم آدرس استفاده کنین(فرقی نداره کدوم)، وگرنه موتور جست و جو site:sitename.ir و site:www.sitename.ir را دو سایت متفاوت فرض میکنه و رتبتون پایین میاد

اگه میخوای بدون www باز شه کد زیر را در فایل .htaccess واقع در  public_html هاست قرار بده:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^yoursite\.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://yoursite.com/$1 [R=301,L]

اگه با www میخوای باز شه کد زیر:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^yoursite\.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.yoursite.com/$1 [R=301,L]

اما اگه از وردپرس استفاده میکنی :

تنظیمان>>همگانی>>نشانی سایت (URL)

از این آدرس میتونی تعیین کنی سایت به چه صورتی باز شه

لینک به ارسال

تشکر.

داداش من نشانی رو بصورت www قرار دادم همون موقعی که سایت رو ایجاد کردم. اما ایندکس ها برای هر دوحالت ثبت شدن.

الان چیکارکنم من؟

لینک به ارسال

سلام

زیاد گیر ندین... تا الان مشکلی داشتید؟اگر نه بیخیال باشید وبذارید گوگل کار خودشو بکنه...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...