رفتن به مطلب

پستهای سایتم ریدایرکت می شوند به صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام خیلی بی دلیل این اتفاق می افته که روی هر پست و صفحه ای در سایتم که کلیک کنید ریدایرکت میشه به صفحه اصلی سایت . البته url رو مرورگر درست نشون میده و میاره یعنی url اون پست رو میاره ولی صفحه و اطلاعات صفحه اصلی سایت رو لود می کنه و نمایش میده.

بعد از این مشکل سایت ، باید ورژن سایت رو یک بار آپگرید یا بروزرسانی مجدد کنم (منظورم از صفحه update-core.php هست) که بعد از این درست میشه. ولی چند روز بعد باز این مشکل پیش میاد و من باز باید بروزرسانی مجدد کنم. و این چرخه برای 2-3 ماه هست که ادامه داره.

دوستان به نظر مشکل از کجا میاد و چه کاری می تونم انجام بدم؟

لینک به ارسال

سلام

فایل htaccess رو چک کنید ببینید قبل و بعد از اینکه به مشکل میخوره چیزی اضافه میشه یا نه ، افزونه هرچی دارید غیر فعال کنید ،  قالب هم امکانش هستش ، پیشنهاد میکنم هم افزونه هم قالب رو تغییر بدید. 2 3 روز تست کنید ببینید مشکل رفع میشه یا خیر

اینکه طی یک بازه زمانی این مشکل پیش میاد ، ممکنه علاوه بر قالب و افزونه از فایل های دیگه هم باشه ، از فایل های مخرب گرفته تا ...

در کل برای تست اول ، افزونه ها غیر فعال ، قالب تغییر پیدا بکنه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...