رفتن به مطلب

آخرین ارسال های یک وبلاگ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه ورد پرس شبکه نصب کردم و حالا میخام آخرین ارسال های هر کدوم از ساب دامین ها رو در یک بخش جدا در قسمت ابزارک ها نمایش بدم

آیا افزونه یا کدی هست که بشه در قسمت ابزارک ها گذاشت و برای اون تعریف کرد آخرین ارسال های یک وبلاگ خاص رو نمایش بده

لینک به ارسال

سلام

من یه ورد پرس شبکه نصب کردم و حالا میخام آخرین ارسال های هر کدوم از ساب دامین ها رو در یک بخش جدا در قسمت ابزارک ها نمایش بدم

آیا افزونه یا کدی هست که بشه در قسمت ابزارک ها گذاشت و برای اون تعریف کرد آخرین ارسال های یک وبلاگ خاص رو نمایش بده

این افزونه کارتو راه می اندازه

یا در بخش پلاگین اینو جستجو کن

Multisite Recent Posts Widget

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

سلام

البته افزونه های دیگری هم هستند که اگر با همون اسم بالا جستجو کنید میاد براتون. ساده ترینش همینه. diamond خیلی پیشرفته هست . یا Network Latest Posts

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...