رفتن به مطلب

از کجا میشه فهمید پوسته به چه افزونه هایی نیاز داره؟

پست های پیشنهاد شده

اغلب افزونه ها دارای شورت کدهای بخصوص خود هستن که اگه شما پوسته ای را دانلود کرده باشید داخل کد ها به این شورت کد ها برخورد میکنید  ... البت باید خیلی ماهر باشین تا بدونین کدوم افزونه هست .. بعضی دیگه از افزونه های هم فقط ابزارک تولید میکنن 

به هر حال به نظر من که کار خیلی سختیه که بشه فهمید دقیقا از کدوم افزونه استفاده شده 

لینک به ارسال
در در 7/22/2016 at 07:20، hassannak گفته است :

اغلب افزونه ها دارای شورت کدهای بخصوص خود هستن که اگه شما پوسته ای را دانلود کرده باشید داخل کد ها به این شورت کد ها برخورد میکنید  ... البت باید خیلی ماهر باشین تا بدونین کدوم افزونه هست .. بعضی دیگه از افزونه های هم فقط ابزارک تولید میکنن 

به هر حال به نظر من که کار خیلی سختیه که بشه فهمید دقیقا از کدوم افزونه استفاده شده 

ممنون از راهنمائی تون، میشه روی صفحه راست کلیک کرد و سورس سایت نمونه رو باز کرد و از اون طریق تو سورس چک کنید بشه ؟

در در 7/22/2016 at 05:15، menalgeya گفته است :

با سلام 

دوست عزیز سعی کنید از ارسال پیام خود داری نمایید تا یکی از دوستان به شما پاسخ دهند 

پوسته خود را قرار دهید تا بتونیم کمکتون کنیم 

موفق باشید

آخرین پاسخش ماه 25 تیر بود، فک کنم حق داشته باشم بعد یک هفته تاپیک رو بالا بیام؟! 

از حس مدیریتی شما سپاسگذاریم!

ویرایش شده توسط webx
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...