رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت و پنل و دایرکت ادمین

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت من صبح کار می کرد ولی الان نه سایت بالا میاد نه پنل مدیریتی وردپرس . دایرکت ادمین هم ارور The connection has timed out رو میده البته تو لپ تاپ

تو گوشی هر سه میان

یه بار که صفحه سفید وردپرس پیش اومده بود تو گوشیم هم نمیاورد

اسم wp_content رو عوض کردم ، افزونه ها رو دونه دونه غیرفعال کردم، وردپرس و دوباره نصب کردم اما فرقی نداشت

لینک به ارسال

سلام علیکم

نگران نباشید ، از این مشکلات برای هر کسی ممکنه پیش بیاد

ابتدا با پشتیبانی هاست تون تماس بگیرید، یا کمک تون میکنند یا پاس میدن به شرکت ارائه دهنده اینترنتتون !!!!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، itak گفته است :

البته تو لپ تاپ

تو گوشی هر سه میان

سلام

اگه سایت توی گوشی و لپ‌تاپ بالا میاد خوب احتمالا مشکل مال ISPـتونه، یه بار با فیلترشکن امتحان کنید، اگه درست نشد DNSهای کامپیوترتون رو روی دی‌ان‌اس‌های عمومی گوگل ست کنید و دوباره امتحان کنید و اگه بازم مشکل برطرف نشد با آی‌اس‌پی تماس بگیرید!

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

اگه سایت توی گوشی و لپ‌تاپ بالا میاد خوب احتمالا مشکل مال ISPـتونه، یه بار با فیلترشکن امتحان کنید، اگه درست نشد DNSهای کامپیوترتون رو روی دی‌ان‌اس‌های عمومی گوگل ست کنید و دوباره امتحان کنید و اگه بازم مشکل برطرف نشد با آی‌اس‌پی تماس بگیرید!

ممنون

تو لپ تاپ نه تو گوشی هر سه بالا میان

ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mohammad_E گفته است :

سلام علیکم

نگران نباشید ، از این مشکلات برای هر کسی ممکنه پیش بیاد

ابتدا با پشتیبانی هاست تون تماس بگیرید، یا کمک تون میکنند یا پاس میدن به شرکت ارائه دهنده اینترنتتون !!!!

ممنون

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، negarnovin گفته است :

معمولا این مشکل وقتی که برای من پیش میاد هاستم رو دیلیت می کنم از پنل whm دوباره میسازم و مشکل حل میشه شماام بکاپ بگیرید از هاستتون به هاستینگتون بگید بکاپ بگیره و کلا هاستتون رو پاک کنه دوباره بسازه بکاپ رو برگردونه از پنل whm براحتی میشه این کار رو کرد

ممنون

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، itak گفته است :

ممنون

تو لپ تاپ نه تو گوشی هر سه بالا میان

ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

توی گوشی با چه اینترنتی وصل میشید؟

سیم کارت یا وای‌فای (که با کامپیوتر مشترکه)

اگه با سیم کارت وصل میشید یعنی اینکه مشکل از ISP شماست، شما یه بار توی کامپیوتر با فیلتر شکن وصل شید اگه درست نشد تماس بگیرید با سرویس دهنده‌ی اینترنتتون.

اما اگه داخل گوشی هم با وای‌فای وصل میشید (که با کامپیوتر مشترکه) یعنی اینکه مشکل از کامپیوتر شماست، برای همین یکبار DNSهای کامپیوتر رو بررسی کنید و اگه لازم بود تغییرش بدین (طبق این آموزش؛ http://support.day.ir/kb/publicit/pcdns

و اگه مشکلتون بازم حل نشد به هاستینگ اطلاع بدین، آی‌پی‌تون رو بدین بشون و بگید سایت من با این آی پی باز نمیشه (البته احتمالا میگن مشکل از ISP شماست)

موفق باشید

پ‌ن: آدرس سایتتون رو بگید تا ما هم چک کنید ببینیم واس ما بالا میاد یا نه.

لینک به ارسال
در در 7/12/2016 at 20:20، Farshad گفته است :

توی گوشی با چه اینترنتی وصل میشید؟

سیم کارت یا وای‌فای (که با کامپیوتر مشترکه)

اگه با سیم کارت وصل میشید یعنی اینکه مشکل از ISP شماست، شما یه بار توی کامپیوتر با فیلتر شکن وصل شید اگه درست نشد تماس بگیرید با سرویس دهنده‌ی اینترنتتون.

اما اگه داخل گوشی هم با وای‌فای وصل میشید (که با کامپیوتر مشترکه) یعنی اینکه مشکل از کامپیوتر شماست، برای همین یکبار DNSهای کامپیوتر رو بررسی کنید و اگه لازم بود تغییرش بدین (طبق این آموزش؛ http://support.day.ir/kb/publicit/pcdns

و اگه مشکلتون بازم حل نشد به هاستینگ اطلاع بدین، آی‌پی‌تون رو بدین بشون و بگید سایت من با این آی پی باز نمیشه (البته احتمالا میگن مشکل از ISP شماست)

موفق باشید

پ‌ن: آدرس سایتتون رو بگید تا ما هم چک کنید ببینیم واس ما بالا میاد یا نه.

تو گوشی با سیم کارت وصل میشم

تو لپ تاپ م با ی سیم کارت دیگه وصل میشم:)

سایتم درست شد

مثل اینکه مشکل از هاستینگ بوده و حل شد

چون از دیگران هم پرسیدم اونروز سایت جاهای دیگه هم بالا نمیومد ولی فرداش فقط تو لپ تاپ من بالا نمیومد بقیه میدیدن سایت رو.

من با گوشی افزونه js composer  رو غیر فعال کرده بودم چون سری پیش مشکل از اون بود. بعد ازینکه سایت برای بقیه بالا اومد با گوشی اونو دوباره فعال کردم ک سایت بهم ریخته نباشه اونوقت تو لپ تاپ من م بالا اومد.

ولی میدونم مشکل از اون نبود چون قبل از غیرفعال کردنش سایت بالا نمیومد.

خلاصه متوجه نشدم مشکل چی بود ولی حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...