loveali

هک
احتمال هک سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

یه چند وقتیه که وقتی کسی برای اولین بار (از طریق موتور جست و جو -گوگل) سایت رو باز می کنه پیغام زیر رو که براتون اتچ کردم نمایش می ده

dr-narmaki.com

یه چند تا کد مشکوک هم دیدم تو فایل header که پاک کردم

اول فک می کردم سرویس cloudflade که دیدم تو فروم های خارجی این کار رو می کنن که ادمین سایت رو گول بزنن و می گفتن سایتشون hijacking مرورگر شده

به نظرتون چیکار می تونم بکنم؟

باتشکر

Untitled.png

ویرایش شده در توسط loveali
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

بصورت عادی این ارور نمیاد

زمانی که ارور میاد انگار برا قالب بود چون بالای سایت نشون می داد و اسکرول می کردی محتوای سایت نمایش داده می شد

الآن قالب قبلی رو پاک کردم و فایل اصلی اش رو که داشتم جایگزینش کردم و مشکل حل شد

می خوام بدونم چه اتفاقی افتاده بود

آیا کسی به سیستمم نفوذ کرده بوده یا خیر؟

و الآن خطری داره یا نه؟

با تشکر از پاسختون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الآن مشکلی وجود نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از پاسخگویی اتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط armantta
      افزونه نوتیفیکیشن ONESIGNAL بعد شروع تحریما اومده آی پی ایران رو بن کرده. میخواستم بدونم راهی برای دور زدن این بن هست یا خیر؟ الان اگر با فیلترشکن وارد شه کسی آیکون نوتیفیکیشن رو میبینه و اگر بدون فیلترشکن وارد شه، آیکون نوتیفیکیشن رو نمیبینه
      یکی از راه هایی که به ذهنم میرسه تغییر آی پی کاربرانی هست که وارد سایت میشن. یا اینکه چک آی پی رو غیرفعال کنم. ولی نمیدونم این دوتارو چجوری انجام بدم
    • توسط amirmt
      سلام سایت من چند وقتیه مورده حمله قرار گرفته و وقتی میخوام وارد سایت بشم به سایت های خارجی لینک میشه. اینترنت و زیر رو کردم یه سایت گیرم اوردم به ادرس sucuri.net سایتم رو دادم چک کنه و یه لیست از فایل هایی که مشکل داره رو گفت گه یه اسکرین ازش پیوند کردم. اکثره فایل ها هم jquery هستش که به مشکل خورده کسی میتونه کمکم کنه تا این کد ها ترمیم بشه یا حداقل راهنماییم کنه؟؟
      ادرس وب سایته خودم: unick.ir

• توسط Sitecheckup
      سلام
      وب سایت وردپرسی من بعد از مدتی هک شده و بعضی اوقات به یک ادرس دیگه ریدایرکت میشه و وقتی توی سرچ کنسول فچ میکنم میزنه که ریدایرکت شده به فلان آدرس
      حالا میخام بدونم که این مشکل رو چجوری میتونم حل کنم و بدونم دستور ریدایرکت کدوم قسمت قرار گرفته
      ممنون
    • توسط Mohammaddaw
      سلام خسته نباشید 
      من یک سایت دارم تازه برام ساختنش یعنی تقریبا یک ماهی ازش میگذره با لبتاب کار میکنم با سایتم مشکلی نداره ی بار با گوشی خودم تو گوگل سرچ کردم زدم رو سایت نوشته این سایت خصوصی نیست امکان برداشتن پسورد و رمز ... اینا هسته 
      بعد با یکی دیگه گوشی سرچ کردم همینو نوشته بود ولی با لبتابم خوبه 
      مشکل چیه ؟
      اگ میشه کمکم کنید