ilbeygi.m

سوال در مورد سازگار کردن پوسته با wpml

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

یک سوال داشتم

خواستم ببینم نحوه کار افزونه wpml به این صورته که موقعی که مثلا از زبان انگلیسی استفاده میکنیم فایل rtl.css رو به همراه فایل ترجمه رو نادیده میگیره و بعد میشه نسخه انگلیسی و وقتی که بخایم از نسخه فارسی استفاده بشه فایل راست چین و فایل زبان رو در نظر میگیره؟

اینطوری کار میکنه؟

وهمچنین اینکه میشه راهنمایی کنید که چطور میشه قالب رو با این افزونه سازگار کرد؟

سپاس فراوان دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی نیست کمک کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، ilbeygi.m گفته است :

سلام خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

یک سوال داشتم

خواستم ببینم نحوه کار افزونه wpml به این صورته که موقعی که مثلا از زبان انگلیسی استفاده میکنیم فایل rtl.css رو به همراه فایل ترجمه رو نادیده میگیره و بعد میشه نسخه انگلیسی و وقتی که بخایم از نسخه فارسی استفاده بشه فایل راست چین و فایل زبان رو در نظر میگیره؟

اینطوری کار میکنه؟

وهمچنین اینکه میشه راهنمایی کنید که چطور میشه قالب رو با این افزونه سازگار کرد؟

سپاس فراوان دوستان

سلام

طبق گفته خودسایت wpml بله دقیقا همینکارو میکنه...

برای این حرکت هم کافیه پوسته یک فایل rtl داشته باشه(یعنی به صورت استاندارد ترجمه یا طراحی شده باشه) مثل همه قالب های استاندارد که دارای فایل rtl‌هستند.(طبق گفته سایت خود wpml )

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، مرتضی نظری گفته است :

سلام

طبق گفته خودسایت wpml بله دقیقا همینکارو میکنه...

برای این حرکت هم کافیه پوسته یک فایل rtl داشته باشه(یعنی به صورت استاندارد ترجمه یا طراحی شده باشه) مثل همه قالب های استاندارد که دارای فایل rtl‌هستند.(طبق گفته سایت خود wpml )

بسیار ممنون بابت راهنمایی

ببخشید یک سوال دیگه ، میشه این پستم ببینید اگه شد راهنماییم کنید؟

ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط محمدحسن
      سلام، اصل مطلب اینه. من یک سایت با افزونه wpml راه اندازی کردم.حالا میخوام تو حالت فارسی با یکی از افزونه های فارسی ساز و شمسی ساز اعداد رو فارسی و تاریخ رو شمسی کنم و در حالت انگلیسی به صورت پیش فرض بشه یعنی این افزونه فارسی ساز غیرفعال بشه ... مثلا یا افزونه جلالی یا افزونه پارسی دیت

لطفا یه کد مناسب یا افزونه مناسب یا اگر کسی تنظیمی در WPML بلد هست بگه ... ممنون میشم
    • توسط hiwa
      سلام دوستان
      یک مشکل خاصی 1-2 هفته است من رو بدون گرفتن نتیجه به خودش مشغول کرده (با کلی استرس و اعصاب خوردی). الان به ذهنم رسید که مشکل رو اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمکم کنه. حتی اگه هزینه ای مطالبه باهاش واقعا ممنونتون میشم.
      من در یک سایت آگهی (لینک) که از افزونه wp job manager و افزونه های مکمل این افزونه برای ساخت این سایت استفاده کرده ام (قالب listify).
      سایت به خوبی کار میکرد تا اینکه مجبور شدم سایت رو به کمک polylang دو زبانه کنم (توسعه دهنده قالب این افزونه رو توصیه کرده: لینک)
      پس از نصب این افزونه، فایل mo افزونه job manager دیگه لود نمیشه. یعنی بخشهایی از سایت که مربوط به این افزونه است، انگلیسی میشه (این صفحه سایت، وقتی polylang غیرفعال باشه کاملا فارسیه اما وقتی فعال باشه به این صورت نمایش داده میشه یعنی ترکیبی از فارسی و انگلیسی)
      با غیر فعال کردن polylang مشکل رفع میشه
      اما من باید سایت رو دو زبانه کنم. پس مجبورم از polylang استفاده کنم.
      آیا راهی وجود داره که بدون استفاده از فایل po بخشهایی که مربوط به این افزونه job manager هست رو فارسی کنم؟
      ممنون میشم هر راه حل و سرنخی به ذهنت میرسه رو بهم بگید
      زیاد سرچ کردم. بقیه هم این مشکل رو با ترکیب این دو افزونه دارند(لینک) اما راه حلی که واسه من موثر باشه رو پیشنهاد نکرده ان.

• توسط onyx
      سلام
      من وب سایت دو زبانه (فارسی و انگلیسی) با wpml طراحی کردم.
      توضیح مشکل: زمانی که یک موقعیت منو مشترک برای منوی فارسی و انگلیسی انتخاب می کنم  ذخیره سازی صورت میگیره اما از ظاهر نا مناسب وب سایت متوجه میشم که تیک موقعیت منوی یکی از منو ها خود به خود برداشته شده. کنار موقعیت منویی که اجازه انتخاب موقعیت منوی مشترک نمیده (Currently set to: Main Menu) نوشته شده.
      من موقعیتی به نام Main Menu دارم که میخوام برای منوی فارسی و انگلیسی مشترک باشه اما چرا برای انتخاب موقعیت مشترک مشکل وجود داره؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط saman-last
      سلام اساتید گرامی.
      بنده فقط میخوام دوستان،نحوه ی عملکرد افزونه wpml رو توضیخ بدن.
      ایا این افزونه متن های سایت رو ترجمه میکنه?
      و یا اینکه جور دیگه ای عمل میکنه
    • توسط Hamsaryabi
      باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.
      دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.
      می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.
      آقا مرتضی چند جا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.
      ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.
      سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.