رفتن به مطلب

باز نشدن صفحه users.php

پست های پیشنهاد شده

در ۱ ساعت قبل، ahmad_sli گفته است :

دوستان صفحه کاربران سایتم باز نمیشه و بجز خودم ک ادمینم هیچ کدوم از کاربرا نمیتونن وارد بشن. لطفا راهنماییم کنین. خیلی ممنون.

فایل wp-config.php را ویرایش کنید در قسمت wp_debug حالت false را به true تغییر دهید سایت را باز کنید گذارش خطاهایی که نشان میدهد را اینجا اعلام کنید تا راهنمایی کنیم

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، neda411 گفته است :

فایل wp-config.php را ویرایش کنید در قسمت wp_debug حالت false را به true تغییر دهید سایت را باز کنید گذارش خطاهایی که نشان میدهد را اینجا اعلام کنید تا راهنمایی کنیم

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من این کار رو کردم ولی هیچ تغییری نکرد.گزارش خطایی هم نیومد

لینک به ارسال
در در 7/14/2016 at 20:53، ahmad_sli گفته است :

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من این کار رو کردم ولی هیچ تغییری نکرد.گزارش خطایی هم نیومد

پس مشکلی نباید باشه در صورت تمایل دسترسی ورود را پی وی بفرستید چک کنم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، neda411 گفته است :

الان این ارور رو میده.

Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3842 Notice: wpseo_pre_analysis_post_content filter/action is از رده خارج شده است از نگارشWPSEO 3.0! به‌جای آن از javascript استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، neda411 گفته است :

الان این ارور رو میده.

Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3842 Notice: wpseo_pre_analysis_post_content filter/action is از رده خارج شده است از نگارشWPSEO 3.0! به‌جای آن از javascript استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658

لینک به ارسال
در در 7/19/2016 at 04:52، neda411 گفته است :

مشکل از افزونه WP User Frontend می باشد پیشنهاد میکنم از UserPro استفاده کنید

WP User Fronten 

الان با یه مشکل دیگه مواجه شدم. اونم اینه که رسانه ها باز نمیشن و نمیتونم چیزی آپلود کنم. اروری که تو سایت در حالت debug هست اینه:

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3842 Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658

ویرایش شده توسط ahmad_sli
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...