رفتن به مطلب

لینک تبلیغات بطور غیر مستقیم

نسیم 12

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من در بعضی از سایتها که تبلیغ بنری میذارن دیدم که وقتی ماوس روی بنر میذاری آدرسی از خود همون سایت تبلیغ کننده هست و وقتی کلیک می کنی اول یک صفحه از خود سایت باز میشه بعد از اون صفحه به آدرس سایت تبلیغ شونده ریدایرکت میشه...

اولا این کار چطور میشه که لینک مستقیم تو صفحه اصلی نیست و بعد هم این چه امتیازی دارد و نکته مثبت این کار چی هست؟؟

ممنون 

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز، برای این این کار انجام میشه که تعداد کلیک بر روی بنر شمرده بشه، شما با کلیک روی بنر به یه صفحه هدایت میشید، ورود شما به صفحه یک بازدید یعنی یک کلیک شمرده میشه و بعد به لینک تبلیغ دهنه ارجاع داده میشید.

مورد دوم: البته فک کنم و مطمئن نیستم و با اجازه اساتید محترم، باعث این هم میشه که لینک خارجی تو صفحه موجود نباشه و روی سئو باید تاثیر داشته باشه، اما با  atribut rel هم میتونی به موتور جستجو بفهمونی که من این لینکو فالو می کنم یا نه. بازم تاکید می کنم مورد دوم رو مطمئن نیستم و باید از اساتید بپرسید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، نسیم 12 گفته است :

من هر روز می آیم سر می زنم که ببیم جوابی داده شده به سوالم یا نه؟؟ 

مدیر انجمن آیا راهی هست اگر پستی جواب داده شد به ما ایمیل بشه؟؟

قسمت بالای تاپیک بخشی هست با عنوان دنبال کردن این مطلب، روش کلیک کنید و بعد هم در پنجره‌ی باز شده روی دنبال کردن این مطلب کلیک کنید  تا اگه پستی ارسال شد واستون ایمیلش بیاد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...