رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر. من میخوام که پیشخوان مدیریت رو تغییر بدم. سرچ کردم کدهایی برای (واسه) حذف "نوشتن فوری" "دیدگاه ها" "منقرض شدن مرورگر" و خلاصه بقیه وجود داشت و استفاده کردم. ولی هیچ کدی پیدا نکردم که این "خوش امد" رو حذف کنم منظورم از "خوش امد" اینا هستش :

به سایت تازه‌ی وردپرسی خود خوش آمدید!

تنظیمات پایه‌ای

محتوای واقعی بیافزایید

شخصی‌سازی سایت شما

میخام کلا اینا و چیزایی که زیرشون توضیح داده شده حذف بشه یا اگه امکان داره تغییرشون بدم. خیلی ممنون

لینک به ارسال

از اینکه راهنمایی کردین ممنون ولی این سایت کدی رو میده و من اونو تو فانکشن کپی کردم ولی هیچ تغییر تو پیشخوان رخ نداد!!!

لینک به ارسال

اگر سایت شماست و تنظیمات با شما

برای پیشخوان از تنظیمات بالای صفحه کمک بگیرید برای حذف آیتمها. یا

http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-remove-wordpress-dashboard-widgets/

لینک به ارسال

سایت مال دوستمه و منم به مدیریت دسترسی دارم. اینکه بالا پیشخوان گزینه بازشویی هست به نام "تنظیمات صفحه" که از اونجا میشه تیک رو برداشت و خوش امد گویی مخفی میشه. من نمیخام مخفی بشه. میخام که با کد حذفش کنم. توی یه انجمن دیگه مطرح کردم ولی با کمال احترام گفتن "دختر رو چه به این کارا" اصلا پاک آدمو ناامید میکنن. ولی این انجمن که تا حالا خیلی محترمانه جواب دادن و من خیلللی خوشحالم که شماهارو دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...