رفتن به مطلب

مشکل بزرگ ارور های 404 در گوگل وب مستر

saeedhp

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر
 متوجه شدم در گوگل وب مستر 1,118 ارور 404 دارم

توی نت همه کارهایی که گفتن رو امتحان کردم اما نشد !!!

واقعا کلافه شدم به خدا

راهی هست دوستان کمک کنید

ممنون

این هم ادرس چن تا از ارورهای 404

http://www.filmdooble.com/دانلود-فیلم-جنگ-تیروکمان-ها-دوبله-فارس/لینک آگهی

مثلا توی این لینک این عنوان باعث ارور شده ( لینک آگهی )

..........................................................................

http://www.filmdooble.com/category/سال-تولید/19999/

http://www.filmdooble.com/tag/دانلود-فیلم-با-لینک-مستقیم-از-تلویزیون/www.filmdooble.com/category/movies/

ویرایش شده توسط saeedhp
لینک به ارسال

دوست من شما باید هرچه سریعتر این خطاها را رفع کنید وگرنه توسط گوگل جریمه میشید

برای اینکار توصیه میکنم از پلاگین ریدایرکشن استفاده کنید ، پلاگین رو توی سایتتون نصب کنید و لینکهای ۴۰۴ را توی اون اضافه کنید و لینک جدیدی که اون صفحه باید بهش منتقل بشه را مشخص کنید و نوع ریدایرکت رو ۳۰۱ بذارید. بعد از افزودن هم کدام توی وبمستر روی لینک کلیک کنید و فیکس رو بزنید که گوگل اطلاع داشته باشه رفع شده، حالا اگر لینک رو باز کنید به مقصد جدید ریدایرکت میشه ... 

ویرایش شده توسط Mekaeil Andisheh
لینک به ارسال

ممنون پاسخ دادید | من الان افزونه 404 Redirection  نصب کردم | دیروز 400 تا از ارور ها کم شد اما الان رفتم تو گوگل وب مستر دیدم 600 تا اضافه شده به ارور ها | ینی الان تقریبا 1600 تا ارور 404 دارم

میشه بگین چیکار کنم ؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Mekaeil Andisheh گفته است :

دوست من شما باید هرچه سریعتر این خطاها را رفع کنید وگرنه توسط گوگل جریمه میشید

برای اینکار توصیه میکنم از پلاگین ریدایرکشن استفاده کنید ، پلاگین رو توی سایتتون نصب کنید و لینکهای ۴۰۴ را توی اون اضافه کنید و لینک جدیدی که اون صفحه باید بهش منتقل بشه را مشخص کنید و نوع ریدایرکت رو ۳۰۱ بذارید. بعد از افزودن هم کدام توی وبمستر روی لینک کلیک کنید و فیکس رو بزنید که گوگل اطلاع داشته باشه رفع شده، حالا اگر لینک رو باز کنید به مقصد جدید ریدایرکت میشه ... 

ممنون پاسخ دادید | من الان افزونه 404 Redirection  نصب کردم | دیروز 400 تا از ارور ها کم شد اما الان رفتم تو گوگل وب مستر دیدم 600 تا اضافه شده به ارور ها | ینی الان تقریبا 1600 تا ارور 404 دارم

میشه بگین چیکار کنم ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ببینید برای اینکار ۲ تا راهکار دارید یا از طریق فایل htaccess اگر لینک های ۴۰۴ طبق الگوی خاصی تولید شدن مثلا domain.com/blog/x/.... شما میتونید تمام لینک هایی که از کلمه کلیدی بلاگ به بعد تولید میشن رو ریدایرکت کنید به صفحه ای که میخواهید که معمولا توصیه نمیشه.

ولی بهترین کار اینه که لینکها رو یکی یکی توی کنسول تصحیح کنید مثلا اگر مقاله ای لینکش رو تغییر دادید با افزونه ریدایرکت لینک ۴۰۴ را به لینک صحیح ریدایرکت کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

صفحاتی که 404 هست رو می تونید در فایل 404.php بگین که ایندکس نکنه

منظور تو head از noindex استفاده کنید

منم این مشکل رو داشتم اینطوری رفع کرد

ولی زمان میبره گوگل لینک هایی که ایندکس کرده رو حذف کنه، شاید بیشتر از یک ماه زمان ببره برات

ویرایش شده توسط webx
لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

من 4 سال قبل از نیوک به وردپرس دستی انتقال دادم ابتدا حدود 60 هزار ارور 404 در وبسمتر داشتم تا اینکه تا هفته گذشته به 500 رسید و کم کم از وبمستر حذف شدن اما نمیدونم چرا از هفته قبل یهو شد 16000 ارور 404 که همه اونها مربوط به لینک های قبلی(نیوک )هستند.

چطور به گوگل بفهمونم که این لینک ها دیگه وجود ندارند و حذف شدن؟ 

لینک به ارسال
در در 3/9/2017 at 22:31، chem گفته است :

من 4 سال قبل از نیوک به وردپرس دستی انتقال دادم ابتدا حدود 60 هزار ارور 404 در وبسمتر داشتم تا اینکه تا هفته گذشته به 500 رسید و کم کم از وبمستر حذف شدن اما نمیدونم چرا از هفته قبل یهو شد 16000 ارور 404 که همه اونها مربوط به لینک های قبلی(نیوک )هستند.

چطور به گوگل بفهمونم که این لینک ها دیگه وجود ندارند و حذف شدن؟ 

با ریدایرکت 301 لینک های شکسته به لینک های سالم

توجه کنید که توی دنیای سئو و گوگل و اینترنت حذف یک مطلب وجود ندارد (هیچ کدی برای مطلب حذف شده تعیین نشده ) محتوا یا موقت یا دائم به آدرس جدیدی جابجا شده است.

این اصل رو رعایت کنید مشکلی نخواهید داشت

لینک به ارسال
در در 3/11/2017 at 21:53، bestdata گفته است :

با ریدایرکت 301 لینک های شکسته به لینک های سالم

توجه کنید که توی دنیای سئو و گوگل و اینترنت حذف یک مطلب وجود ندارد (هیچ کدی برای مطلب حذف شده تعیین نشده ) محتوا یا موقت یا دائم به آدرس جدیدی جابجا شده است.

این اصل رو رعایت کنید مشکلی نخواهید داشت

به نظرتون ایا عملیه که حدود 16000 خطای 404 رو ریدایرکت 301 کرد؟ 

برام جالبه که تو 4 سال گذشته خطاها کم و کم تر شد تا رسید به 500 تا ولی یهویی دوباره خطاها زیاد شد

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، chem گفته است :

به نظرتون ایا عملیه که حدود 16000 خطای 404 رو ریدایرکت 301 کرد؟ 

برام جالبه که تو 4 سال گذشته خطاها کم و کم تر شد تا رسید به 500 تا ولی یهویی دوباره خطاها زیاد شد

باید عملی باشه اگر میخواهید رقبای خودتون رو جا بذارید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، menalgeya گفته است :

سلام دوست عزیز

شما ابتدا افزونه بررسی لینک های شکسته رو داخل وردپرس نصب و لینک های شکسته رو پیدا و اصلاح نمایید سپس از طریق وبمستر درخواست فیکس شدن لینک هارو اصلاح نمایید

لینک افزونه از مخزن وردپرس : 

https://wordpress.org/plugins/broken-link-checker/

موفق باشید

سلام

هیچ کدوم از لینک های وردپرس فعلی شکسته نیست یا خطای 404 ندارند.که بخوام از افزونه ی معرفی شده استفاده کنم

مشکل من با اون لینک هایی هست که چندین  سال قبل(حدود 5 سال قبل) سایت با نیوک مدیریت میشد و الان دیگه نیوکی درکار نیست و تمام لینک ها هم دستی منتقل شدند حدود 3 سالی هست که رو وردپرس هست سایت 

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...