رفتن به مطلب

چطور میتونم سایتم رو در وردپرس به دو بخش جدا از هم تفکیک کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

دوستان من میخوام یه سایت مثل این داشته باشم:

abnoos-m.com

که دو بخش جدا داشته باشه، هر دو با وردپرس!

حالا موندم اینکه ایندکس سایت رو با یه html ساده بنویسم و با 2 ساب دامین مجزا به 2تا سیستم مدیریت محتوای وردپرس لینکش کنم،

یا اینکه یه صفحه اصلی داشته باشم که یه بخشش مثلا گلخانه باشه و بخش اصلی(یا همون صفحه اصلی و اول سایت) پرورش قارچ باشه!

تو مورد اول چند تا سوال دارم 1 اینکه نصب 2تا وردپرس تو 2تا ساب دامین امکان داره؟اگه داره مشکل یا فشاری به سرور نیاره؟

بعد اینکه زدن 2 ساب دامین مجزا تو رنک سایت تو گوگل تاثیری خواهد داشت یا نه؟کلا مشکلات و معایبش چیه؟

تو مورد دوم هم اینکه اگه صفحه اول سایت رو پروش قارچ کنم، چطور میتونم بخش گلخانه رو جدا کنم از سایت؟

کلا دوستان اگه تو این مورد نظر دیگه ای داشته باشن، ممنون میشم راهنماییم کنن...

:)

لینک به ارسال

فکر میکردم وردپرس شبکه فقط برای سیستم های وبلاگدهی و امثال اون استفاده میشه! :rolleyes:

ممنون... :wub:

لینک به ارسال

آقا شرمنده من مطالب مربوط به وردپرس شبکه رو خوندم فقط یه سوال که نتونستم جوابش رو پیدا کنم

اینکه ویژگی مولتی یوزر (چند کاربره) رو نیاز هست فعالش کنم؟سایتی که مد نظر دارم ثبت نام کاربر خواهد داشت ولی نیازی به ثبت وبلاگ توسط کاربران نداره! :rolleyes:

لینک به ارسال

وردپرس شبکه نیاز به ویژگیهای خاصی در هاست شما داره

بهتره مطالب بخش شبکه رو بخوانید

http://mu.wordpress.org/forums/topic/2361

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...