رفتن به مطلب

مشکل سایت با گوگل

MiladInvisible

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من این سایت رو حدود 4-5 ماه هست زدم ، ماه اول حدودا 100 ورودی گوگل داشت و خوب بود اما بعد از مدتی مشکل دار شد . البته پلاگین سئو هم عوض کردم متاسفانه ک شاید عاملش بوده. اوایل all in one seo بود که به yoast تغییر دادم.

اخیرا هم رنک 2 گرفت اما همچنان ورودی و... خیلی افت کرده .

به نظرتون راه چاره چیه ؟ افزونه رو عوض کنم ؟ آخه میترسم عوض کنم بدتر شه

www.movieplus.ir اینم آدرس برای آنالیز

ممنون

لینک به ارسال

سلام

دوستان من این سایت رو حدود 4-5 ماه هست زدم ، ماه اول حدودا 100 ورودی گوگل داشت و خوب بود اما بعد از مدتی مشکل دار شد . البته پلاگین سئو هم عوض کردم متاسفانه ک شاید عاملش بوده. اوایل all in one seo بود که به yoast تغییر دادم.

اخیرا هم رنک 2 گرفت اما همچنان ورودی و... خیلی افت کرده .

به نظرتون راه چاره چیه ؟ افزونه رو عوض کنم ؟ آخه میترسم عوض کنم بدتر شه

www.movieplus.ir اینم آدرس برای آنالیز

ممنون

با این ظاهر وبسایت که به ریخته هست کاربر ثابت با اینهمه سایت خوب برای فیلم نمی تونین داشته باشین. افزونه all in one seo خیلی هم خوبه. یعنی بهترنشونه.

شما برای مطلب یک تیتر تعیین کنید و برای افزونه فوق یک تیتر دیگه بنویسید. در گوگل یا هر دو تیتر نوشته شما ایندکس می شه. حتما از کلمه دانلود استفاده کنید در تیترها

بعد وقتی در تیتر نوشته از کلمه دانلود استفاده می کند در افزونه از کلمه "download" استفاده کنید.

اگر قبلا یک ورودی زیاد داشتین دلیل نمی شه که این روند ادامه پیدا کنه. ممکن هست شما یک پست ارسالی داشته باشید که در آن مقطع زمانی خیلی ها در گوگل جستجو می کردند و شما جژئ نفراتی بودین که مطلب در این خصوص داشتین.

بحث سئو خیلی گسترده هست. نوشته های دوستان در همین انجمن در بخش سئو خیلی به شما کمک خواهد کرد. مطالعه بفرمائید. :)

لینک به ارسال

سلام ، به انجمن خوش اومديد ..

دوست عزيز اول اين موضوع رو بهتون بگم كه افزونه‌هاي سئو تنها درصد خيلي كم و محدودي از سئوي سايت رو تشكيل ميدهند ، متاسفانه الان كاربران اينجوري تصور ميكنند كه افزونه‌ي سئو ، يعني سئوي كامل كه اصلا درست نيست ..

توي گوگل هم همه چيز ميتونه بالا و پايين داشته باشه با هزار و يك دليل .. چيز بخصوصي توي سايتتون براي وردي گرفتن نديدم ، مقالات سئوي سايت رو بخونيد و انجام بديد ،

كپي و كپي و كپي .. مشكل همين جاست .. ( گوگل متوجه ميشه )

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ هاتون

منظور از کپی ؟ مطالب مثلا پوستر ها که اختصاصی هستن ، این جدا

بخش دیگه زیرنویس هست که نمیشه کاریش کرد و سایت های سابتایتل همه میزارن ( با این حال زیرنویس ها از منابع خارجی جمع آوری مشه و حتی توضیحاتی هم در مورد فیلم تو مطالب داده میشه که کمی جامع باشه) نمیدونم دیگه چکار باید کرد !

جواد جان یه چیزی درست متوجه نشدم ، منظورتون این بود که ظاهر و تیپ سایت جالب نیست ؟ بهم ریختگی تو چیا دیده میشه ؟

در مورد افزونه هم لطفا باهام تماس بگیرید. Id: miladinvisible

بازم ممنون

لینک به ارسال

سلام

در مورد سئو بروزرسانی مرتب سایت و رفع مشکلات اساسی سایت مهم هست.

پوسته شما مشکل کدنویسی داره بهتره استانداردش کنید. مثا کد h1 چندبار و درجاهای مختلف استفاده شده حتی در هد سایت!

بهتره اول این نوع مشکلات رو حل کنید.

در گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیکز هم سایت رو ثبت و مانیتور کنید.

لینک به ارسال

مرسی مرتظی جان

یه سری از مشکلات رو حل کردم اما میشه لطف کنی باهام تماس بگیری ؟ ممنون میشم

:X

لینک به ارسال

متاسفانه توی هیچ مسنجری آنلاین نیستم. سوالاتتون رو در انجمن مظرح کنید زودتر به جواب میرسید :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...