3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام

دوستان عزیز میخواستم علت اینکه وقتی یه مطلب داخل سایتم بارگزاری میکنم و عنوان همون مطلب رو داخل گوگل سرچ میکنم فقط آدرس خود سایت میاد یعنی آدرس مستقیم همون مطلب نمیاد . روش هم کلیک میکنی به صفحه اصلی سایت میره در ضمن بیشتر از چند مطلب هستش که اینجوری شده ممنون میشم بنده رو راهنمای کنید و بگید که مشکل از کجاست ؟؟؟

برای مثال عنوان یکی از مطالب که دچار این مشکل شده رو نام میبرم .

عنوان مطلب : دانلود نمونه فرم های حقوقی – 600 فرم قابل ویرایش

آدرس سایت : Rdaneshjoo.ir

با تشکر فراوان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید

این مطلب شما رو سرچ کردیم ولی سایت شما رو پیدا نکردیم بهتر است یک مطلب جدید ارسال کنید و ار طریق وبمستر آن را فیتچ نمایید ببنید باز این مشکل پیش میاد یا نه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان با مرورگر اینترنت اکسپلورر امتحان کردم نیومد ولی با مرورگر فایرفاکس سرچ میکنم میاد باشه از طریق گوگل وبمستر مطلب رو ثبت میکنم ببینم درست میشه یا نه

بابت راهنمایتون هم بسیار سپاسگذارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahwsite
      سلام دوستان سایتم تو موتور های جستجو مثل بینگ یاهو و ... اصلا ثبت نمیشه حدود شش ماهی هست که سایتم بالا اومده و فقط تو گوگل خوب ثبت شده. و بازدید ها از گوگل هستن.
      کلا حتی ادرس سایت هم ایندکس نمیشه:
      گوگل
      بینگ
      یاهو
      کسی اگه میدونه مشکل کجاس بگه لطفا
      سایت مپ: http://sarzaminrap.com/sitemap.xml
      فایل روبوت: http://sarzaminrap.com/robots.txt
    • توسط فرشاد گوهری
      درود
      من حدود یک هفته پیش دامنه سایتم رو تغییر دادم .
      دامنه قبلی : www.veranix.com
      دامنه جدید : www.hamyarit.com
      تا جایی که خودم میدونم تمام مراحل رو درست انجام دادم ، تمام آدرس ها رو در دیتابیس تغییر دادم ، کد ریدایرکت 301 رو در htaccess قرار دادم ، دامین جدید رو در وبمستر ثبت کردم و درخواست تغییر آدرس دادم و گوگل هم تایید کرد ( success ) .
      تا حالا حدود 10 روز میگذره تقریبا تمام ایندکس های سایت قبلی از گوگل حذف شده ولی هیچکدوم از صفحات سایت جدید ایندکس نشده .
      تا جایی که بازدیدهام به 15 تا در روز رسیده که اونا هم از بینگ و یاهو هستن ( درحالی که دامین قبلی روزانه حدود 2000 بازدید از گوگل داشت )
      وقتی اسم سایت رو به فارسی در گوگل سرچ میکنم حتی صفحه اصلی هم در نتایج نمیاد !
      اما وقتی site:hamyarit.com رو سرچ میکنم کلی صفحه ایندکس شده از سایت بالا میاد .
      حالا این وضع عادیه و اتتقال امتیاز دامین قبلی به جدید اینقدر طول میکشه ؟ یا در فرایند تغییر آدرس جایی رو اشتباه کردم ؟
      پیشاپیش ممنون بابت راهنماییتون