رفتن به مطلب

منشا این ارور کجاست؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام من این ارور رو هنگام انتخاب گزینه بارگذاری افزونه و انتخاب گزینه create content از wp-ap-manager مشاهده می کنم لطفا کمک  کنید پون کارمو لنگ کرده با تشکر

Fatal error: Call to undefined function wp_tiny_mce() in /home/sucnetir/domains/sucnet.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-ad-manager/ad-minister.php on line 99

لینک به ارسال

کاملا مشخصه منشا کجاست تو خود پیام اررور آدرسش رو گذاشته!!

شما زحمت بکش افزونه wp-ad-manager رو از هاست پاک کنید درست میشه

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، webourer گفته است :

خطاهای وردپرس خیلی ساده اند. شما به راحتی می تونید بفهمید مشکل از کجاست. همونطور که دوستمون گفتن مشکل از افزونه فوق هستش.

در 4 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

کاملا مشخصه منشا کجاست تو خود پیام اررور آدرسش رو گذاشته!!

شما زحمت بکش افزونه wp-ad-manager رو از هاست پاک کنید درست میشه

ممنون دوستان مشکلم حل شد ولی آیا افزونه جایگزینی وجود داره؟؟؟

و البته سوال دیگر من از افزونه wp register رو نصب و فعال کردم و شرت کد  ثبت نام رو در برگه ای قرار دادم ولی بشکل زیر نمایش داده می شه می تونید راهنماییم کنید؟؟

Screenshot (40).png

ویرایش شده توسط behnamameli
لینک به ارسال
در در 7/16/2016 at 18:03، M.Javad گفته است :

برای عضویت از این افزونه استفاده کنید

http://www.talarwp.com/profile-builder/

سلام دوست من یک قالب دارم و با یک افزونه که اسمش یادم نیس منوی کشویی ساختم و مبناشو فهرست ها قرار دادم ولی همونطور که در عکس معلوم هست وقتی موس رو روش می برم باید باز بشه که نمی شه لطفا کمکم کنید ممنون

Screenshot (43).png

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

سلام اولا همیشه دمو آنلاین قرار بدید نه عکس دوما شاید منو کشویی با کلیک باز میشه نه با هاور

ممنون مشکلم حل شد ولی چطوری باید دموی آنلاین قرار بدم؟؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

لینک سایت :)

ببخشید منم همه مشکلاتمو از شما می پرسم فقط یک سوال من می خوام هدری که زیر لوگو قرار گرفته رو تغییر رنگ بدم تا با لوگو یکی بشه البته زیاد با html آشنا نیستم فقط خیلی کم هرکار کردم نمی شه می تونید کمکم کنید البته خود قالب بخش تنظیمات هم نداره

www.sucnet.ir

لینک به ارسال

نظر من رو میخواید کن فیکن قالب رو عوض کنید این چه قالبیه!!!اصن حیفه اسمش رو قالب بزارید

http://hamyarwp.com/category/themes/

از اینجا قالب رایگان انتخاب کنید و نصب کنید این قالبی که الان دارید ارزش وقت گذاشتن نداره

لینک به ارسال
در در 7/18/2016 at 14:33، M.Javad گفته است :

نظر من رو میخواید کن فیکن قالب رو عوض کنید این چه قالبیه!!!اصن حیفه اسمش رو قالب بزارید

http://hamyarwp.com/category/themes/

از اینجا قالب رایگان انتخاب کنید و نصب کنید این قالبی که الان دارید ارزش وقت گذاشتن نداره

با تشکر مشکلم حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...