رفتن به مطلب

کمک برای طراحی سایت فروشگاه گیفت کارت و اپل ایدی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
من میخوام اپل ایدی و گیفت کارت بفروشم دوستان طراح مشاوره و قیمت میدن ؟ چه سیستمی نیاز هست . مثل سایت زیر :

http://www.applecard24.com

نمونه های دیگه ای هم هست اگه لازمه بگید معرفی کنم . با چه سیستمی این کار انجام میشه ؟ چیا لازم هست خریداری کنیم ؟ هزینش چقدره

لینک به ارسال

تا جایی که من میدونم اپل آیدی و گیفت کارت چون یک سری اطلاعات فایلی هستش راحت میشه با افزونه ای مثل EDD اوکی کرد و البته با اسکریپت freer هم میشه انجام بدید

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

تا جایی که من میدونم اپل آیدی و گیفت کارت چون یک سری اطلاعات فایلی هستش راحت میشه با افزونه ای مثل EDD اوکی کرد و البته با اسکریپت freer هم میشه انجام بدید

EDD نمیشه کد اضافه کرد فروش فایل امکان پذیر هست . freer دوستان میگن امنیت جالبی نداره

ممنون به هر حال

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

منظورتون از کد چیه؟!!!هرچی بخواید میتونید تو یه فایل txt اضافه کنید بعد بزارید برای فروش توی EDD

مشکل اینجاست که شما میخوای 100 تا کد اضافه کنی یا حداقل 20 تا برای فروش دونه دونه باید بزاریشون داخل فایل !

لینک به ارسال

معمولا اینجور فروشگاهها بعد از خرید اطلاعات رو برای شما پیامک (و ایمیل)میکنن اگه طرف مجبور به گرفتن فایل و این چیزها بشه (مخصوصا روی موبایل)دفعه بعد میره جای دیگه که براش راحتر باشه

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، lord_viper گفته است :

معمولا اینجور فروشگاهها بعد از خرید اطلاعات رو برای شما پیامک (و ایمیل)میکنن اگه طرف مجبور به گرفتن فایل و این چیزها بشه (مخصوصا روی موبایل)دفعه بعد میره جای دیگه که براش راحتر باشه

در در 7/17/2016 at 19:03، shiima گفته است :

مشکل اینجاست که شما میخوای 100 تا کد اضافه کنی یا حداقل 20 تا برای فروش دونه دونه باید بزاریشون داخل فایل !

بنده برای فروش لایسنس و سریال نامبر یک ادان برای گراویتی فرم نوشته ام.

منتهی نمیدونم الان بذارم لینکش رو، استفاده تجاری میشه و برخلاف قوانین سایته؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، yaali گفته است :

بنده برای فروش لایسنس و سریال نامبر یک ادان برای گراویتی فرم نوشته ام.

منتهی نمیدونم الان بذارم لینکش رو، استفاده تجاری میشه و برخلاف قوانین سایته؟

ممنون میشم پ خ کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...