رفتن به مطلب

تغییر در لیست کشویی انتخاب مادر برای دسته

پست های پیشنهاد شده

با سلام. فرض کنید ما 1000 تا دسته که مثلا 60 تاشون دسته مادر یا سطح اولند. 50 تا شون زیر مجموعه 60 دسته اولند و هم چنین بقیه هم زیر مجموعه دسته سطح دومند. واسه اینکه یه دسته جدید تعریف کنیم باید حتما از لیست کشویی که تمام دسته ها اعم از سطح یک تا آخر رو داره یکیشونو انتخاب کنیم. ولی ما میخوایم تمام دسته ها به ترتیب سطح بشن. یعنی مثلا میخوایم واسه دسته رنگ ها اول از لیست کشویی مادر که فقط داره دسته های مادر یا اصلی رو نشون میده رنگ قرمز رو انتخاب کنیم. بعد یه لیست کشویی پایینش باز شه که تمام زیر مجموعه های قرمز رو فقط نشون میده. مثلا من قرمز روشن رو انتخاب میکنم. بعد دوباره یه لیست کشویی دیگه زیر باز شه که فقط زیر مجموعه های قرمز روشن رو نشون میده. و من اونجا دسته مورد نظرمو هم انتخاب میکنم. و با زدن افزدون دسته تازه اضافه میشه به دسته ها. یعنی خلاصه بگم به جای اینکه همه دسته ها رو توی یه لیست نشون میده وردپرس ولی تغییر بدیم که هر دسته به ترتیب سطحش جدا در لیست کشویی باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...