رفتن به مطلب

مشکل با افزونه visual composer

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان .

من یه مشکلی دارم با افزونه visual composer  امیدوارم راه حلی براش باشه چون واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم .

این افزونه رو من چند وقت پیش نصب کرده بودم و خیلی عالی کار میکرد . حالا بعد یه مدت خود به خود دیگه کار نمیکنه . مثلا میاره تو برگه ها ، میزنم که یه المان اضافه کنه هیچ اتفاقی نمیوفته !!!

مشکلش از چی میتونه باشه ؟؟؟

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، aminmohammadmazreali گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان .

من یه مشکلی دارم با افزونه visual composer  امیدوارم راه حلی براش باشه چون واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم .

این افزونه رو من چند وقت پیش نصب کرده بودم و خیلی عالی کار میکرد . حالا بعد یه مدت خود به خود دیگه کار نمیکنه . مثلا میاره تو برگه ها ، میزنم که یه المان اضافه کنه هیچ اتفاقی نمیوفته !!!

مشکلش از چی میتونه باشه ؟؟؟

تداخل با افزونه های دیگر

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، aminmohammadmazreali گفته است :

ممنون . میشه بگین مثلا کدوم افزونه ها  که من اونارو حذف کنم

همه افزونه هارو غیر فعال کنید و یکی به یک فعال کنید و تست کنید ببینید مشکل از کدوم یکیشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، AutumnSadness گفته است :

همه افزونه هارو غیر فعال کنید و یکی به یک فعال کنید و تست کنید ببینید مشکل از کدوم یکیشه

من همه افزونه هارو غیرفعال کردم فقط visual composer  موند . ولی بازم کار نکرد . چند بار هم حذف کردم افزونه رو و از یجا دیگه دانلود کردم نصب کردم کلا این مشکل هست و اینکه تازه یه مدته اینطوری شده و قبلا به خوبی کار میکرد .

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، aminmohammadmazreali گفته است :

من همه افزونه هارو غیرفعال کردم فقط visual composer  موند . ولی بازم کار نکرد . چند بار هم حذف کردم افزونه رو و از یجا دیگه دانلود کردم نصب کردم کلا این مشکل هست و اینکه تازه یه مدته اینطوری شده و قبلا به خوبی کار میکرد .

احتمالا با نشخه جدید وردپرس ازگار نیست اگر شدیدا بهش نیاز دارید نسخه وردپرس قبلی را روی سرور بریزید (مراقب فایل های wp-config و wp-content )باشید

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...