رفتن به مطلب

انتقال مطالب وردپرس به وردپرس دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام تمام مطالب وردپرسم به وردپرس دیگه ای انتقال بدم اما به مشکل خوردم

یه برون ریز گرفتم از تمام حتوا بعد توی وردپرس جدید درون ریز قسمت wordpress افزونه ای که گفت رو نصب کردم و فایل رو انتخاب و گفتم انتقال بده اما بعد از چند دقیقه یک صفحه سفید میاد و نمیشه

کسی هست بتونه مطالب وردپرسم رو تمام و کمال (رسانه ها ، دیدگاه ها ، نوشته ها ، برگه ها ، دسته ها و...) رو انتقال بده برام ؟

لطفا هذینه رو برام پ خ کنید یا در تلگرام با شماره 09352674048 تماس بگیرید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ragbook گفته است :

سلام

میخوام تمام مطالب وردپرسم به وردپرس دیگه ای انتقال بدم اما به مشکل خوردم

یه برون ریز گرفتم از تمام حتوا بعد توی وردپرس جدید درون ریز قسمت wordpress افزونه ای که گفت رو نصب کردم و فایل رو انتخاب و گفتم انتقال بده اما بعد از چند دقیقه یک صفحه سفید میاد و نمیشه

کسی هست بتونه مطالب وردپرسم رو تمام و کمال (رسانه ها ، دیدگاه ها ، نوشته ها ، برگه ها ، دسته ها و...) رو انتقال بده برام ؟

لطفا هذینه رو برام پ خ کنید یا در تلگرام با شماره 09352674048 تماس بگیرید

بهترین راه به نظرم با استفاده از فول بکاپ هست.

خیلی راحت و سریع انجام میشه

لینک به ارسال

باسلام

اگر میخواهید دامنه را تغییر بدید نیاز نیست بکاپ تهیه کنید و یا تغییرات دیگر انجام بدید کافیه دامنه موردنظر را به هاست اضافه کنید و از ریدایرکت استفاده کنید

اگر میخواهید برخی از مطالب مثل  رسانه ها ، دیدگاه ها ، نوشته ها ، برگه ها ، دسته ها و... انتقال بدید از روشی که دوستمون m.javad گفتند استفاده کنید

اگر میخواهید کل محتوا را در هاست دیگر بالا بیارید ، فول بکاپ گرفته و استفاده کنید.برای فول بکاپ پیشنهاد میشه از پشتیبان درخواست کنید تا برایتان انجام دهند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...