رفتن به مطلب

مشکل در باز شدن سایت روی موبایل

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

بنده در حال راه اندازی یک سایت پورتفولیو (نمونه کارهای شخصی) هستم که در این حین با یک مشکلی برخورد کردم...

در ابتدا سایت وقتی باز میشه 20 عنوان محتوا همراه با باز شدن سایت بارگزاری میشود، و همینطور برای دیدن ادامه ی محتوای موجود وقتی شما سایت را به سمت پایین مطالعه میکنید و در حین اسکرول کردن و رسیدن به انتهای 20 محتوای بارگزاری شده هستید، با رسیدن به آخرین مطلب 20 محتوای یا پست دیگر بارگزاری میشود ... به همین ترتیب این فرآیند تکرار میشود تا تمامی محتوای سایت (پست یا مطلب) بارگزاری شود...

این عملیات در زمانی که سایت روی کامپیوتر دسکتاپ یا لپ تاپ اجرا میشه به خوبی کار میکنه و هیچ مشکلی هم نداره... مشکل اینجاست که وقتی سایت روی موبایل باز میشه، این فرآیند تغییر میکنه و به جای اینکه به صورت خودکار با اسکرول کردن و حرکت به انتهای سایت، محتوای جدید بارگزاری بشه، محتوای به صورت خودکار صفحه بندی شده و شماره صفحه ی آنها در انتها قرار داده شده است و با جا به جا شدن بین صفحات میشه به همه مطالب دسترسی داشت...

لطفا کمک کنید تا این مشکل رو حل کنم و سایت رو همونطور که روی کامپیوتر اجرا میشه روی موبایل هم اجرا کنم 
ممنون

لینک به ارسال

سلام

نمیشه قاطعانه گفت مشکل از کجاست ! حتی اگر مرورگر رو به حالت موبایل درآورد مشکلی دیده نمیشه !

نیازه به پوسته سایت دسترسی داشت، نسخه اصلی پوسته هم این مشکل رو داره !؟ در صورت ممکن لینک پوسته رو بذارید بررسی کنیم.

لینک به ارسال

خب اگه مرورگر رو به حالت موبایل دربیارید، پوسته تشخیص میده که سایت توی موبایل باز نشده... این مشکل زمانی پیش میاد که فقط سایت توی موبایل باز بشه... (اگه روی موبایل سایت رو باز کرده باشید متوجه حرف میشید!)

چه فایلی از پوسته رو لازم دارید؟ یا بهتره بگم چی رو میخواید توی پوسته بررسی کنید که در اختیارتون قرار بدم؟

دموی پوسته رو که توی موبایل باز میکنم این مشکل رو نداره! شاید به خاطر راست چین شدن پوسته باشه!

ممنون میشم به راهنماییتون ادامه بدید چون به شدت به کمک نیاز دارم و همینطور عجله هم دارم

لینک به ارسال

میدونم حرفتون چیه ! با آزمون خطا مشکل رو پیدا کنید. ضمنا بعضی قالب ها بخش تنظیمات برای خودشون دارن اگه قالب شما چنین بخشی داره بررسی کنید.

با توجه به اینکه میگید دموی قالب این مشکل رو نداره! دوباره قالب رو دانلود و با تغییر اسم دوباره رو وردپرس نصب و فعال کنید.

حالا مشاهده کنید ، نباید مشکلی پیش بیاد.

تغییراتی که روی قالب اولی دادید رو مرحله به مرحله رو قالب جدید اعمال کنید (کپی کدها و ...)

اگه مرحله به مرحله انجام و تست کنید ایراد کار رو پیدا میکنید.

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...
در در ۱۳۹۵/۴/۳۰ در 08:39، vddesigner گفته است :

خب اگه مرورگر رو به حالت موبایل دربیارید، پوسته تشخیص میده که سایت توی موبایل باز نشده... این مشکل زمانی پیش میاد که فقط سایت توی موبایل باز بشه... (اگه روی موبایل سایت رو باز کرده باشید متوجه حرف میشید!)

چه فایلی از پوسته رو لازم دارید؟ یا بهتره بگم چی رو میخواید توی پوسته بررسی کنید که در اختیارتون قرار بدم؟

دموی پوسته رو که توی موبایل باز میکنم این مشکل رو نداره! شاید به خاطر راست چین شدن پوسته باشه!

ممنون میشم به راهنماییتون ادامه بدید چون به شدت به کمک نیاز دارم و همینطور عجله هم دارم

سلام منم همچین مشکلی رو دارم . سایت من روی پی سی هیچ مشکلی نداره . اما وقتی تو گوگل سرچ میکنم اسم رو و وارد صفحه اصلی که میشم با موبایل فقط با موبایل نه مرورگر رو حالت موبایل ، صفحه اصلی انگار که css نداره و خیلی ساده و بهم ریخته میاد . اما اگر تو همون صفحه دوباره روی خانه کلیک کنید وارد سایت که میشه درست میشه . یعنی تو ورود اول به سایت همچی خرابه البته تمام برگه ها این مشکلو داره ولی وقتی تو خوده برگه از منو وارد یه برگه میشم درست میشه . نمیدونید مشکل چیه دوستان ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...