رفتن به مطلب

سپاسگذاری کمترین پاسخ در برابر زحمات دوستان وردپرس پارسی

پست های پیشنهاد شده

منم به نوبه خودم از اساتید انجمن تشکر می کنم که همیشه حوصله به خرج می دن و جواب سوالاتمون رو جواب می دن می دونم که بعضی وقتها سوالاتمون خیلی مبتدی و حوصله بره ولی اساتید این انجمن فوق العاده خوبن

امیدوارم همیشه موفق باشند .

• امتیاز 7
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

منم تشکر میکنم از این سایت که مطمئنم مطمئنم بهترین سایت فارسی پشتیبانی از وردپرس خواهد شد.البته دوستان همت کنند و اگه سوالی رو بلند پاسخ بدند تا زحمت پاسخ دادن از رو دوش چند نفر کمتر شه

• امتیاز 7
لینک به ارسال

من امروز این تایپیک را دیدم

ولی از وقتی که وردپرس را نصب کردم حدود 3 سال می گذرد هنوز این انجمن راه نیفتاده بود و در فاروم وردپری فارسی افتخار آشنائی با تعدادی از دوستان که مدیران این انجمن هستند را داشتم و هر زمانی که مشکلی بود دوستان بلافاصله به کمکم می آمدند و جا دارد بی نهایت از زحماتشان تشکر کنم متاسفانه من اطلاعات زیادی از برنامه نویسی ندارم و می ترسم در مواردی سوال ها را جواب بدم و اشتباه باشد برای همین نتونستم برای دوستان دیگر مفید باشم ولی از کلیه دوستانی که در ایم امر فعال هستند نهایت تشکر را دارم

• امتیاز 7
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

منم تشکر میکنم .

واقعا بهترین انجمن تو این زمینه هستش .

حتما در اینده که کمی رو غلطک افتادم به دیگر دوستان که تازه وارد ترن کمک خواهم کرد .

• امتیاز 9
لینک به ارسال

از همین جا دست تک تک دوستان عزیز رو که تو این انجمن دارن فعالیت می کنن، وقت و علمشونو در اختیار بقیه می زارن رو می بوسم. :)

• امتیاز 10
لینک به ارسال

حرف خاصی نیست، فقط خواستیم تشکر کنیم؛

دست تمامی دست اندرکاران و کاربران گل و گلاب وردپرس پارسی درد نکنه... :wub:

:)

• امتیاز 9
لینک به ارسال

منم به نوبه خودم به تمامی کسانی در این انجمن فعال هستند به خصوص مدیران عزیز که مشکلات کاربران رو حل میکنند ، تشکر میکنم. وردپرس واقعا به همچین انجمنی نیاز داشت .

سپاس از همگی :)

• امتیاز 10
لینک به ارسال

فروم خیلی حوبی شده. برنامه ریزی خوب برای در کنار هم قرار گرفتن بچه های متخصص و سپس پاسخگویی خوب که باعث شده کاربران جدید هم راغب بشن در بحث ها شرکت کنند و به همدیگه کمک کنند.

خسته نباشید

• امتیاز 8
لینک به ارسال

منم به نوبه خودم از همه دوستان و دست اندرکاران وردپرس پارسی کمال تشکر رو دارم که با صرف وقت و حوصله سیستمی رو ترجمه و پشتیبانی کردن که باعث پیشرفت ما کاربرا شده ..

چه از سازندگان وردپرس نسخه انگلیسی و چه از مترجمان ایرانی که در این چندین سال وردپرس رو گسترش دادن

میشه گفت اگر وردپرس نبود من الان اینجا نبودم و هیچ وقت نمیتونستم راه اصلی آینده خودمو پیدا کنم

به امید روزی که همه نرم افزار ها مثل وردپرس آزاد باشن وردپرس به ما یاد داد که آزادی چه هدیه بزرگی به پیشرفت انسان ها هستش !

ممنون از همه ...

ویرایش شده توسط Rapid
  • امتیاز 8
لینک به ارسال

اگرچه اکثر دوستانی که اینجا هستند، دانشجو و بی پول (یا حداکثر کم پول) هستند، اما من پیشنهاد میکنم برای اینکه همه باهم توی مدیریت این فروم مشارکت کنیم، یه طوری بشه اعضا بتونند در مقیاس کوچیک (مثلا از صد تومن تا دو هزار تومن) به همدیگه و علی الخصوص به مدیران کمک مالی بکنند.

مثلا وقتی کسی یه پست می نویسه و سوال می پرسه و آقا مرتضی یا آقا ایمان یا آقا پارسا یا سعید یا مصطفی یا عبدالماجد یا ... یا یکی دیگه از دوستان میاد با حوصله جواب میده، به نظرم ارزش داره که دوست سوال کننده همراه با تشکر، یه کلیک بزنه و صدتومن از حسابش کم بشه و به حساب وردپرس پارسی بره.

اینطوری لااقل قسمتی از هزینه سرور توسط اعضا پرداخت میشه.

چون بچه های تیم مدیریت هم دارن وقت میذارن، هم آموزش رایگان برای ما میذارن، هم مشکلات ما رو رفع میکنن، دیگه هزینه سرور هم بخوان بدن به نظر من خیلی فشار میاد روشون!

• امتیاز 8
لینک به ارسال

جدا که این عزیزان نقش به سزایی در بالا بردن سطح علمی همه دوستان داشتند و خدا خودش می دونه که تو این زمونه این جور محبت کردن بی جیره و مواجب چقدر کمه. وقعا هیچ جوره نمیشه زحمات این عزیزان رو جبران کنیم. امید وارم ادامه دهنده راه این دوستان باشم و حق شاگردی این عزیزان رو به جا بیارم.

دوستون دارم

• امتیاز 12
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یه انجمن تو نت هست که بچه های مدیریت خالصانه بدون چشم داشت هرچی یاددارن ارئه میدن همین جاست

خوبی اینجا اینه که جو خوبی از نظر اعتماد به وجود امده این مسئله تو هیچ انجمن های ایرانی وجود نداره اکثرا باند بازی و هدف مند کار میکنند

• امتیاز 9
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خیلی عالی شد که همچین تاپیکی رو دیدم

من هم از همینجا تشکر می کنم از دوستانی که با صبر وشکیبایی به کسانی که احتیاج به کمک دارند و نمی توانند از هزینه سنیگن بعضی از موارد بر بیایند کمک می کنند

اونهم بدون هیچ چشم داشتی امیدوارم خدا بهشون پاداش بده

تشکر می کنم از آقای ایمان فخار که صادقانه به من کمک کردند

دست همه بزرگواران درد نکند

• امتیاز 7
لینک به ارسال

آقا من دیشب داشتم به این نکته فکر میکردم که ما در ایران چندتا انجمن"واقعی" داریم. هرچی فکر کردم به غیر از همین انجمن وردپرس، انجمن دیگه ای به ذهنم نیومد :D

دم همه دوستان چه اعضا و چه مدیران گرم ;)

• امتیاز 9
لینک به ارسال

منم به نوبه خودم وظیفه خودم میدونم از دوستان تشکر کنم. واقعا بدون چشم داشت اطلاعات ناب و بسیار مفید میدید به بچه ها و .. برای تشکر جز کلمه ای لایق شما که بهترین هستید نیست.

• امتیاز 7
لینک به ارسال

اینقدر اینجا خوب و سریع جواب سوالارو میدن که من وقتا سوالی دارم (هر چند به وردپرس مربوط نباشه) اولین انجمنی که به ذهنم میرسه اینجاست.

ممنون از زحمتاتون. شاید بدک نباشه یه بخشی به عنوان پشتیبانی مالی راه اندازی کنید تا ما هم بتونیم هر از گاهی گوشه ای از زحماتتون رو جبران کنیم.

• امتیاز 10
لینک به ارسال

واقعا دستتون درد نکنه.

از همه اساتید و دوستان ممنونم:

Morteza - Mostafa - Parsa - NESTED - Saeed Fard - محسن غیاثی - Vahid - عبدالماجد - kasra - Mohammad -

مهندس یار - سعید حسینی - Farid - Farzad - mehral - omid0098i - اشکان - Black_sky - imanfakhar - lord_viper -

Light Moon - isk - مرتضی نظری - نگار صادقی - دکتر مهندس - سعید شعبانی - تنها در تاریکی - Amir. - RedPlus.

و بقیه دوستانی که اسمشون جا موند.

انشاءالله موفق باشید.

اگه سوالی دارم خیلی سریع جواب می دن.

با نظر این دوستمون هم موافقم:

((حتما)) یه بخشی به عنوان پشتیبانی مالی راه اندازی کنید تا ما هم بتونیم هر از گاهی گوشه ای از زحماتتون رو جبران کنیم.

در خیلی جاها کارهایی رو که دوستان اینجا رایگان انجام می دن هزینه های زیادی می گیرن.

باز هم تشکر. :D

ویرایش شده توسط Ghaem
  • امتیاز 8
لینک به ارسال

اینقدر اینجا خوب و سریع جواب سوالارو میدن که من وقتا سوالی دارم (هر چند به وردپرس مربوط نباشه) اولین انجمنی که به ذهنم میرسه اینجاست.

ممنون از زحمتاتون. شاید بدک نباشه یه بخشی به عنوان پشتیبانی مالی راه اندازی کنید تا ما هم بتونیم هر از گاهی گوشه ای از زحماتتون رو جبران کنیم.

دوستمون درست میگه ها!! یک قسمتی باشه به عنوان پیشتیبانی مالی، هر کس که دوست داره ، هرکس هرچقد توانشه کمکی بکنه ، اینجوری خود ما هم خوشحال میشیم ..

• امتیاز 7
لینک به ارسال

دسته همه بچه های گل اینجا را می بوسم که خیلی کمکم کردن و گل هستند

به امید هر روز بهتر شدن وب ایران

• امتیاز 6
لینک به ارسال
  • Morteza این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...