1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

من افزونه wp-pardisdate نصب کردم ولی دوتا مشکل اولی اینه ک کدوم فایل کلاس های المانهای html اضافه میکنه آخه لازم دارم ک با قالبمم هماهنگش کنم و دوم اینکه تاریخی ک پست نوشته شده رو درست تبدیل نمیکنه سال و روزش درسته ولی ماهش همون میلادیه مثلا میزنه 20 اوریل 1395 کسی از این چیزی سر در میاره؟

ویرایش شده در توسط s4ied
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط khayamchoob97
      سلام
      من چند روزی هست که توی سایتم با استفاده از کد زیر تاریخ رو نمایش میدم. اما هر بار برای تازه شدن تاریخ باید صفحه سایت رو رفرش کنم تا تاریخ درست نمایش داده بشه.
      <?php echo jdate ('l, j F , Y') ; ?> ممنون
    • توسط needkar.ir
      سلام من پوسته appsettre رو نصب کردم تاوقتی بسته وردپرس فارسی رو نصب نکرده بودم تاریخ ها به میلادی زیر هر پست نمایش داده میشد بعد از نصب این افزونه اگه مطالب رو به زبان انگلیسی بنویسم تاریخ به خورشیدی زیر پست نمایش داده میشه اما اگه به فارسی بنویسم هیچ تاریخی زیر مطلب نمایش داده نمیشه. مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید
    • توسط pouryamb
      سلام دوستان عزیز
      من دارم قالب سایتم رو با تگ های schema.org هماهنگ میکنم و به یک مشکل بر خوردم. تاریخ مطالب در قالب به صورت شمسی نشون داده میشه و میخوام همینطور بمونه. اما برای اینکه گوگل بتونه تاریخ رو از طریق تگ schema بشناسه، یک meta اضافه کردم و الان مشکلم فقط با این هست که تاریخ رو به صورت شمسی میزنه.
      چطوری میشه تاریخ درون get_the_time('c') رو به میلادی تبدیل کرد؟ با سپاس
    • توسط 3ngineer
      سلام دوستان وقت بخیر
      برای نمایش تاریخ در یک خط یک کد پیدا کردم :
      <?php echo jdate('l d F Y'); ?> الان نمیدونم اینو کجا اضافه کنم؟ و اینکه هیچ فراخوانی نیاز نداره؟ یا فایلی؟ 
      (افزونه پارسی دیت هم دارم ولی اون یه تقویم میده که اندازش تقریبا بزرگه.)
    • توسط ariyadl
      سلام دوستان
      ما در حال راه‌اندازی یک موتور جستجوگر با وردپرس هستیم. (صرفا داخل مطالب سایت) مثل واژه‌یاب (می‌دونم واژه‌یاب سیستمش اختصاصی هست)
      حالا سوالم اینه که چطوری می‌شه بر اساس تاریخ کاربر در مطالب سایت جستجو کنه؟
      تاریخ ارسال پست منظورم نیست. (تاریخی که خودم تعیین می‌کنم)
      مثلا من موقع ایجاد پست یک فیلدی قرار می‌دم و تاریخ رو می‌زنم 1392 - حالا یوزر وقتی وارد سایت شد و جستجوی پیشرفته رو انتخاب کرد بتونه بر اساس سال جستجو کنه.
      به چه روش می‌شه راه‌اندازی کرد؟

سوال دومم این هست که این فروشگاه‌ها که امکان تعیین محصول بر اساس پارامترهای مختلف دارن، مثلا کالای تلویزیون رو در نظر بگیرید حالا یوزر می‌تونه بر اساس قیمت، برند، سایز و ... تعیین کنه جهت نمایش محصول به چه صورت راه‌اندازی شدن؟ (عکس پیوست شده را لطفا مشاهده کنید)
      الان برای هر بخش دسته‌ای جداگانه ساخته شده یا روش کارش طور دیگه‌ای هست؟

ممنون می‌شم راهنمایی فرمایید.