رفتن به مطلب

ثبت افزونه به نام خودم

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت تمام دوستان 

بنده یک افزونه نوشتم و برای فروشش میخوام اقدام کنم ولی از اونجایی که مارکت های ایرانی همه کپی شده قرار میدن تکلیف منی که در ایران اینو نوشتم چیه ؟

ایا جایی هست ن افزونمو ثبت کنم که مالکیتش برای من باشه و بتونم پیگیری کنم؟

لینک به ارسال

خوب بنده میخوام در یکی از مارکت ها به اختصاص انتشار بدهم 

لینک به ارسال

تکلیف چیه که من بخواهم مارکت های دیگه کپی نکنن 

لینک به ارسال

سلام و درود

اگر میخواهید به صورت پولی باشه چه تو مخزن منتشر کنید چه تو مارکت های ایرانی باید بخش اصلی افزونه را طوری بنویسید که فقط مدیریت و ارائه اون به دیگران دست خودتان باشد.

به این صورت که با استفاده از کد لایسنس یا دیگر روش ها ... فقط برای یک کاربر قابل استفاده باشد.

لینک به ارسال

تبلیغش کنید

در سایت خودتون بفروشید

مارکتهای موجود اعتمادی نیست. حداقل از دید شخصی من.

موفق باشید

لینک به ارسال

کاملا با اقا مرتضی موافقم به نظر منم که فقط باید تو سایت خودتون براش تبلیغ کنید و در ضمن اگه خیلی هم ماهرید باید براش کد فعال سازی بزارین که کاربرانی که افزونه را میخرن برای فعال سازی کد را از سایت خودتون بخرن 

لینک به ارسال

منم با دوستان موافقم، تا جایی که راه داره توی این مارکتای ایرانی نذارین افزونتون رو (از لحاظ کپی‌رایت میگم)، اگه هدفتون کاربرای ایرانیه که توی سایت خودتون لایسنسش رو بفروشید و تاجایی که می‌تونید واسش تبلیغ کنید، اگر هم کاربرای جهانی داره که به نظرم بد نیست به فکر انتشار توی کدکنیون باشید!

امیدوارم بالاخره یه روزی این قانون کپی‌رایت تو ایرانم درست رعایت بشه.

لینک به ارسال

واقعا چه بد تو ایران چیزی به عنوان اختصاصی معنا نداره 

لینک به ارسال

درود ، 

اگر تمامی استانداردهای طراحی رعایت شده می توانید با فروش در codecanyon.net درآمد خوبی داشته باشید.

ولی اگر می خواهید در مارکت های ایرانی بفروشید ، به گفته دوستان لایسنس گزاری نمایید. (حق تکثیر در ایران).

اگر با لایسنس گزاری آشنایی ندارید و به دنبال یک مارکت ایرانی برای فروش افزونه خود هستید با من تماس بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...