رفتن به مطلب

تکمیل یک ابزارک وردپرس + هزینه

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من یک ابزارک طراحی کردم که در ادامه قسمتی از قالب که ابزارک در اون کار می کنه رو قرار دادم

ابتدا قالب رو نصب کنید

ابزارک رو نصب کنید و تنظیمات اون رو انجام بدید (لطفا دو یا چند بار از این ابزارک استفاده کنید تا مشکل نمایان تر بشه)

از پوشه فانکشن > widgets > فایل ابزارک رو باز کنید:

در خط های :80 - 109 - 136

عدد 70 رو به یک ID که در دسته ها تون مطلب هست تغییر بدید (این همون دسته مطالب برگذیده هستش)

کار این ابزارک این هست که مطالبی که در دو دسته هست رو فقط نشون میده (مثال :مطالب دسته برگذیده و ورزشی) یعنی مطلب هم در دسته برگذیده باشه هم در دسته ورزشی

تا این جا کامل هست من فقط می خوام وقتی روی مطالب بیشتر کلیک شد به صورت ای جکسی به تعداد 4 تا 4تا زیرش اضافه بشه (البته تقریبا این رو هم انجام دادم ولی ناقص هست و زیاد هم اصولی نیست) شما می تونید همین رو کامل کنید یا از اول خودتون کد بزنید منظورم قسمت ای جکس هست

اما مشکلاتی که باید رفع بشه:

1. وقتی روی مطالب بیشتر کلیک میشه در همه تب ها و در همه ابزارک هایی که از این ابزارک استفاده شده بهش مطالب اضافه میشه در صورتی که باید فقط در اون ابزارک کلیک شده و فقط در همون تب اضافه بشه
  2. مشکل بعد وقتی مطالب بیشتر کلیک میکنیم از همه دسته ها اعم از برگذیده یا غیر برگذیده مطالب لود و نمایش پیدا می کنه در صورتی که فقط باید از اون دسته ای که در اون تب هست نشون داده بشه
  3. وقتی رو مطالب کلیک می کنی وقتی دیگه مطلبی نیست می خوام پیغامی بده که مطلبی نیست
  4. هنگام لود یه ایکونی نشون بده که در حال بر گذاری هستش

تقریبا بیشتر کار ها رو انجام دادم پس لطفا هزینه نجومی ندید

ابتدا قالب رو کامل نصب و بررسی کنید بعد پیشنهاد بدید دوستانی که حرفه ای هستند و می تونن تا فردا تحویل بدن پیشنهاد بدن

دانلود قالب:
آدرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...