رفتن به مطلب

مشکل نمایش اخرین تغییرات صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من بعد از چند روز اپلود سایت وردپرسی ام تغییراتی در عنوان سایت و یک دسته بندی جدید اضافه کردم ولی وقتی ادرس سایت رو وارد می کنم همان حالت نمایش قبلی را نشان می دهد. و وقتی وارد دسته بندی ها یا یک صفحه داخلی سایت می شوم مشکلی نداردو تغییرات دیده می شود ولی در ادرس اصلی سایت همان اطلاعات قبلی را نشان می دهد.

برای این کار باید چکار کنم؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

کوکی ها ، کش مرورگر خود را پاک نمایید. ریفرش نموده و بررسی کنید.

سلام

دوست عزیز مشکل از سیستم نیست ، با پاک کردن کش مرورگر مشکل حل نمیشه. من در کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم ، اخرین تغییرات را نمیاره؟؟؟!!!!!

ولی در صفحات داخلی مشکل حل شده نشان داده می شه. در صفحات داخلی عنوان اصلی سایت تغییر می کنه و همچنین اخرین نوشته ها هم دیده میشه.

یه جوری است انگار که در سرور کش شده است. البته بعضی مواقع تغییرات را نشون می ده ولی بعضی موقع ها همون تغییرات قبلی رو نشون میده.

من از w3 cache  استفاده می کردم ولی حالا پاکش کردم ولی مشکل همون است که است.

این ادرس سایت ام است : http://mansin.ir

ویرایش شده توسط ms2016
لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

دوستان بنده باز این مشکل را در وب سایت دیگرم دارم (البته کل صفحات رو باید با ctrl+ f5 رفرش کنم تا تغییرات دیده شه و بعد مثلا دو سه ساعت دوباره همون اش و همن کاسه)

از طریق هر کامپیوتری که وارد میشم  مشکل رو دارم ، کش browser و کش server رو هم پاک کردم ولی چیزی نشد.

مشکل جدی است !!!

کسی راه حلی نداره؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط ms2016
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...