رفتن به مطلب

تغییر استایل نمایش مطالب در وردپرس برحسب آیدی دسته

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان و متخصصان گرامی

من یک قالب اچ تی ام ال رو طراحی کردم که دارم اون رو به وردپرس تبدیل میکنم ، که برای تغییراتی نیاز به راهنمایی شما دوستان عزیز رو دارم/

من در صفحه اول مطالب دسته ای خاص رو از طریق کوئری وردپرس فراخوانی میکنم به عنوان مثال به صورت زیر:

<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=1');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?> 

<div class="large-4 small-12 columns">

<div class="block نام کلاس اختصاصی">

<div class="desc">
            <div class="title">  عنوان مقاله یا مطلب آموزشی در اینجا</div>
            <p>
                لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
             </p>
      </div>
</div>
   </div> 
            <?php endwhile; ?>
سوال من این هستش:
 حالا اگر بخوام به عنوان مثال بگم اگر مطالب در دسته ای با آیدی 20 بود این تگ :      <div class="block  class20">   فراخوانی شود و اگر در دسته ای با آیدی 30 بود تگ : <div class="block  class30"> فراخوانی شود و اگر در دسته 40 بود : <div class="block  class40"> فراخوانی شود . یعنی میخوام بگم با توجه به آیدی دسته نام اون کلاس که سی اس اس اون رو نوشتم به کد اضافه بشه مثلا کد دسته با آیدی 30 عنوان class30 رو به تگ اچ تی ام الم اضافه کنه.

منظورم در سطر 7 کدها  هستش ، در  جایی که به فارسی نوشتم نام کلاس اختصاصی . چطور میتوانم بصورت شرطی کد پی اچ پی اون رو قرار بدم که کوئری درست کارش رو انجام بده ، اگر کدهای پی اچ پی اون رو به این کد اضافه کنید ممنونم میشم. 
لینک به ارسال

درود ، 

خب به جای عدد کلاس ، عدد دسته را فراخوانی و چاپ نمایید.

ویرایش شده توسط mojtabashahi
لینک به ارسال
در در 7/25/2016 at 15:25، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

خب به جای عدد کلاس ، عدد دسته را فراخوانی و چاپ نمایید.

با سلام خدمت شما 

از راهنمایی شما ممنونم ، امکانش هست زحمت بکشید کد رو بنویسید چون با php زیاد آشنا نیستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...