رفتن به مطلب

فشرده سازی فایل ها با autoptimize

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید ارجمند درخاست مشورت با شما رو داشتم

برای فشرده سازی فایل های Css,js,html از افزونه autoptimize استفاده میکنم که خوب بوده ولی امروز متوجه شدم نزدیک 250 مگ از حجم هاستمو گرفته باید چیکار کنم که اینطوری نشه و یا اینکه اگه افزونه بهتری سراغ دارید لطفا معرفی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

اگر css,js,html هستش چرا خودتون دستی فشرده نمیکنید ؟

وقتی autoptimize فعال هستش سورس صفحه رو ببیند به چه صورت js ها و css ها تغییر کرده ، سپس به همون صورت فایل های اصلی رو تغییر بدید و خودتون بهینه کنید که این مشکلات هم پیش نیاد !

باز اگر حتماً میخواید با افزونه باشه اطلاع بدید یه بررسی کنم .

لینک به ارسال
در هم اکنون، M.Javad گفته است :

سلام به اساتید ارجمند درخاست مشورت با شما رو داشتم

برای فشرده سازی فایل های Css,js,html از افزونه autoptimize استفاده میکنم که خوب بوده ولی امروز متوجه شدم نزدیک 250 مگ از حجم هاستمو گرفته باید چیکار کنم که اینطوری نشه و یا اینکه اگه افزونه بهتری سراغ دارید لطفا معرفی کنید

با تشکر

یک مشکل دیگه ای که داریه به فشرده سازیش مثل cdn نیست تا حدودی الکی و اصلا به gtmetrix اعتماد نکنید گاهی شده که این پلاگین autoptimize رو نصب میکنید و میبینید که فشرده شده کدها اما خوب دقت کنید سرعت سایت رو کمتر میکنه و این فشرده سازی خیلی مشکل داره. بنظر من خودتون کمپرس کنید حتی با دست.

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

اگر css,js,html هستش چرا خودتون دستی فشرده نمیکنید ؟

وقتی autoptimize فعال هستش سورس صفحه رو ببیند به چه صورت js ها و css ها تغییر کرده ، سپس به همون صورت فایل های اصلی رو تغییر بدید و خودتون بهینه کنید که این مشکلات هم پیش نیاد !

باز اگر حتماً میخواید با افزونه باشه اطلاع بدید یه بررسی کنم .

مسئله اینجاست اکثر افزونه ها فایل های css,js دارن و در آنالیز سایت خیلی تاکید شده همه این فایل ها فشرده بشن واسه این بهتره یک افزونه باشه که همش رو باهم فشرده کنه

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

یک مشکل دیگه ای که داریه به فشرده سازیش مثل cdn نیست تا حدودی الکی و اصلا به gtmetrix اعتماد نکنید گاهی شده که این پلاگین autoptimize رو نصب میکنید و میبینید که فشرده شده کدها اما خوب دقت کنید سرعت سایت رو کمتر میکنه و این فشرده سازی خیلی مشکل داره. بنظر من خودتون کمپرس کنید حتی با دست.

بله احساس کردم یکم سنگین شده سایت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...