M.Javad

فشرده سازی فایل ها با autoptimize

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به اساتید ارجمند درخاست مشورت با شما رو داشتم

برای فشرده سازی فایل های Css,js,html از افزونه autoptimize استفاده میکنم که خوب بوده ولی امروز متوجه شدم نزدیک 250 مگ از حجم هاستمو گرفته باید چیکار کنم که اینطوری نشه و یا اینکه اگه افزونه بهتری سراغ دارید لطفا معرفی کنید

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر css,js,html هستش چرا خودتون دستی فشرده نمیکنید ؟

وقتی autoptimize فعال هستش سورس صفحه رو ببیند به چه صورت js ها و css ها تغییر کرده ، سپس به همون صورت فایل های اصلی رو تغییر بدید و خودتون بهینه کنید که این مشکلات هم پیش نیاد !

باز اگر حتماً میخواید با افزونه باشه اطلاع بدید یه بررسی کنم .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، M.Javad گفته است :

سلام به اساتید ارجمند درخاست مشورت با شما رو داشتم

برای فشرده سازی فایل های Css,js,html از افزونه autoptimize استفاده میکنم که خوب بوده ولی امروز متوجه شدم نزدیک 250 مگ از حجم هاستمو گرفته باید چیکار کنم که اینطوری نشه و یا اینکه اگه افزونه بهتری سراغ دارید لطفا معرفی کنید

با تشکر

یک مشکل دیگه ای که داریه به فشرده سازیش مثل cdn نیست تا حدودی الکی و اصلا به gtmetrix اعتماد نکنید گاهی شده که این پلاگین autoptimize رو نصب میکنید و میبینید که فشرده شده کدها اما خوب دقت کنید سرعت سایت رو کمتر میکنه و این فشرده سازی خیلی مشکل داره. بنظر من خودتون کمپرس کنید حتی با دست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 47 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

اگر css,js,html هستش چرا خودتون دستی فشرده نمیکنید ؟

وقتی autoptimize فعال هستش سورس صفحه رو ببیند به چه صورت js ها و css ها تغییر کرده ، سپس به همون صورت فایل های اصلی رو تغییر بدید و خودتون بهینه کنید که این مشکلات هم پیش نیاد !

باز اگر حتماً میخواید با افزونه باشه اطلاع بدید یه بررسی کنم .

مسئله اینجاست اکثر افزونه ها فایل های css,js دارن و در آنالیز سایت خیلی تاکید شده همه این فایل ها فشرده بشن واسه این بهتره یک افزونه باشه که همش رو باهم فشرده کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 44 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

یک مشکل دیگه ای که داریه به فشرده سازیش مثل cdn نیست تا حدودی الکی و اصلا به gtmetrix اعتماد نکنید گاهی شده که این پلاگین autoptimize رو نصب میکنید و میبینید که فشرده شده کدها اما خوب دقت کنید سرعت سایت رو کمتر میکنه و این فشرده سازی خیلی مشکل داره. بنظر من خودتون کمپرس کنید حتی با دست.

بله احساس کردم یکم سنگین شده سایت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری