amzzm75

supercache
مشکل با افزونه wp supercache

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من با افزونه wp supercache به مشکل برخوردم و وقتی سایتو واسه بار اول لود میکنم یه سری کاراکتر عجیب غریب میبینم و بعد از رفرش درست میشه بابت مشکل به پشتیبانی هاستمم ایمیل زدم گفتن با ورژن php هاست سازگاری نداره منم ورژن php رو از 7 به 5.2 اوردم که درست شد بعد دیدم بعضی افزونه هام درست کار نمیکنه مشکل اینه که از ورژن 5.3 به بالا این مشکل دوباره بروز میکنه اگه میشه کمک کنین.

با تشکر

1.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arya252
      سلام، ممکنه راه حلی بفرمائید که به چه صورت میتونم کدهای آمارگیر را چون سایت های استت یا سایت های مشابه و یا حتی یه کد خاصی را از کش شدن مستثنی کنم؟
      چون برگه یا نوشته را تونستم کاری کنم کش نشه اما کدهایی مثل آمارگیرها و غیره را خیر .
      دوستان فقط فرق نداره راه حل را برای کدوم افزونه بگید : super cache , W3 , Cheeta یا حتی راکت.
      ممنون میشم.
    • توسط alirezach
      بعد از مشکلی که در مورد تصاویر شاخص سایت یک آزاداندیش افتاد و حدس بر مشکل با افزونه سوپرکش افزونه رو غیرفعال کردم که در مورد نوشته ها به پیام خطای 404 سرور منتهی می شد.
      به صورت دستی تمامی اطلاعاتی که افزونه در فایل های wp-config و wp-settings داشت رو حذف کردم و الان به یه مشکل بسیار بزرگتر برخوردم.
      خطایی که فایرفوکس و کروم به باز کردن نوشته‌های میدن به صورت زیر می‌باشد.

The page isn't redirecting properly
      &
      This webpage has a redirect loop

برای نمونه می‌توانید یکی از نوشته‌ها یا برگه‌های زیر دامنه را باز کنید.
      http://1freeman.net/...icker-wallpaper
      علما و رفقا برسانید اون کمک والا رو...
      #ویرایش: و البته پوشه‌هایی که در هاست وجود دارند و ربطی به وردپرس ندارن، نیز دچار همین مشکل هستند.
    • توسط mmotlagh
      با سلام به همه دوستان. در مورد افزونه w3 total cache یک سوال دارم ولی قبل از اون از همه دوستان خواهش می کنم که اگر پایه باشن و مدیران هم موافق، همه سوالات در مورد این افزونه اینجا مطرح بشه چون یکی از کاربردی ترین و محبوبترین افزونه های کش وردپرس هست و دیدم که یکی دوتا سوال پراکنده و بی پاسخ هم در انجمن بود.
      سوال من خیلی کوتاهه :
      چطور می تونیم میزان استفاده این افزونه از فضای هاست را محدود کنیم؟
      توضیح اینکه در حال حاضر من 250 مگابایت فضا دارم و به مدت یکسال با 200 مگ فضا و افزونه کش wordpress super cache کار می کردم و فضا کم نداشتم. الان با نصب این افزونه به صورت ناگهانی فضای مصرفی به بالای 300 مگابایت میره، بلافاصله کش رو خالی میکنم ولی باز پس از مدت کوتاهی بالا میره خلاصه کش هم که خالی باشه با نبودنش فرقی نمیکنه.
      توی تنظیمات افزونه هم چیزی که محدود کننده فضا باشه ندیدم ...
      دوستان اگر کسی در این مورد تجربه ای داره ممنون میشم. از دوستانی هم که مثل من بی تجربه هستند خواهش می کنم به جای اضافه کردن تاپیک همینجا سوالشون رو مطرح کنند.
      با سپاس
    • توسط Amir.
      سلام
      همه میدونند که مصرف وردپرس به شدت بالا هستش بر عکس تمام خوبی هایی که داره و از اونجایی که هزینه سرور زیاد هستش خواهشا عزیزان وارد به مسئله به این چند سوال پاسخ قانع کننده و شفاف بدن و مارو پاس ندن اینور اونور !
      1 - بهترین افزونه کش با تنظیماتش رو خواهشا یکی به ما بده !
      2 - راه های کم مصرف تر شدن وردپرس رو یاد ما بدید قشنگ !
      3 - افزونه برای سبک کردن کدنویسی و تصاویر قالب هستش ؟