رفتن به مطلب

سئوی بالاتر یعنی چی؟

parvizb7

پست های پیشنهاد شده

چرا وقتی یه مطلب ترجمه شده میذارم توی سایتم و یه سایت با رتبه بالا میاد ازم کپی میکنه و میذاره توی سایت خودش و جالب اینکه توی گوگل بالاتر از من قرار میگیره؟
من مطالب رو به محض ارسال بصورت دستی توی وبمستر فتچ میکنم که زود ایندکس بشه.بک لینک هم دارم.رتبه ام هم بد نیست. مطالب رو سئو شده میفرستم روی سایت.
هر کاری هم توی سایتهای معتبر در مورد سئو گفته شده انجام دادم. فقط عمر اون سایت از سایت من بیشتره.

نمیدونم چیکار کنم؟اصلا کاری مونده انجام بشه؟
با اینکه خودم تا حدی سئو رو بلدم آیا لازمه سایت رو بدم سئو بکنن؟
سئوی محتوا با سئوی قالب فرق داره؟

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، parvizb7 گفته است :

چرا وقتی یه مطلب ترجمه شده میذارم توی سایتم و یه سایت با رتبه بالا میاد ازم کپی میکنه و میذاره توی سایت خودش و جالب اینکه توی گوگل بالاتر از من قرار میگیره؟
من مطالب رو به محض ارسال بصورت دستی توی وبمستر فتچ میکنم که زود ایندکس بشه.بک لینک هم دارم.رتبه ام هم بد نیست. مطالب رو سئو شده میفرستم روی سایت.
هر کاری هم توی سایتهای معتبر در مورد سئو گفته شده انجام دادم. فقط عمر اون سایت از سایت من بیشتره.

نمیدونم چیکار کنم؟اصلا کاری مونده انجام بشه؟
با اینکه خودم تا حدی سئو رو بلدم آیا لازمه سایت رو بدم سئو بکنن؟
سئوی محتوا با سئوی قالب فرق داره؟

فکر کن ببین برای چی اون سایت پیش گوگل محبوبتره

لینک به ارسال

یک سایت با سئو بالاتر به خیلی دلایل مربوط میشه اول کدنویسی استاندارد و ولید شده دوم استفاده از تگ های h1-h6 در قسمت های مناسب در کدنویسی

سوم برچسب گذاری خوب و محتوای عالی چهارم بروز بودن سایت شما پنجم ثبت سایت در گوگل وبمستر ششم استفاده از یک افزونه سئو مثل yoast هفتم فایل sitemap و ....

لینک به ارسال

عمر اون سایت بالاست، آمارش بالاست، لینک هاش بالاست، ورودی آی پی بالایی داره

این نشونگر این هست که سایت قدمت زیادی داره، بازدید زیادی داره و محبوبیت داره در بین یوزرها 

پس گوگل بخاطر محبوبیتش این اعتبار رو بهش میده!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...