رفتن به مطلب

آپلود شدن تمام تصاویر در یک پوشه!

پست های پیشنهاد شده

دوستان عرض سلام.

یک مشکل اساسی دارم در وردپرس. و اون اینکه تمام تصاویر توی یک فولدر بخصوص آپلود میشن. از پارسال که تصویر آپلود می کنم همشون میرن تو یه پوشه یکی از ماه های پارسال. خیلی باهاش سروکله زدم. بررسی فایل htaccess و ... . یه افزونه مدیرت گالری هم پارسال نصب کرده بودم که پاکش کردم و مشکل از اون نیست. تا اینجا فهمیدم که وقتی تصویر درگ دراپ می کنم میرن توی اون فولدر. وقتی از آپلودر مرورگر استفاده می کنم درست آپلود میشه میره توی ماه جاری و اینکه دقت کردم وقتی از طریق دراپ درگ تصویر آپ می کنم پیوست میشن تصاویر! که خیلی عجیبه. در حالی وقتی با آپلودر مرورگر آپ میکنم پیوست نمیشن. نمیدونم مشکل کجاست. اون فولدری که گفتم بشدت سنگین شده و مشکل ایجاد کرده. دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

لینک به ارسال

شاید توی وردپرس دستکاری کردین یا ... ؟

یا افزونه ای نصب کردین (که ترجیها داره با تاریخ کار میکنه ) ؟ یا قالبتون مشکل پیدا کرده ؟

یا ساعت سرورتون مشکل داره ؟ 

احتمالات خیلی زیاد هست یه کم جزئیات بیشتری لازم هست ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...